نانواكناری:

صادرات خاویار به نقطه صفر رسیده است

صادرات خاویار به نقطه صفر رسیده است

به گزارش فوری خرید یك عضو نمایندگان استان مازندران با بیان این كه پرورش ماهی، تولید گل، برنج و دیگر محصولات زراعی منبع مهمی برای درآمد مردم به حساب می آید، اظهار نمود: اما متاسفانه صادرات خاویار كه زمانی برند صادرات كشور بود حالا به نقطه صفر رسیده است.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، ولی الله نانواكناری نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه امروز مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این شرایط حساس سیاسی و تاریخی كه میهن از جوانب گوناگون در معرض تهدید است هشیاری عمیق سیاسی بیشتر از هر زمان دیگری امری ضروریست و شناسایی مجاری رسوخ امپریالیسم یعنی آمریكای جهان خوار و ایادی آن برهر ایرانی لازم است.
وی افزود: در این مقطع حساس در جهت اتخاذ تصمیمات هوشمندانه بین المللی و داخلی توجه لازم مورد نظر قرار گیرد. در عرصه بین المللی باید به افول مسئولیتی سیاسی ترامپ، دولت مستقر آمریكا و مبحث استیضاح او توجه كرده و نباید در مقابل تروریسم اقتصادی و تحریم های غیرانسانی منفعلانه عمل كرد، چون كه دشمن حیله گر است و ما باید بیدار و آگاه باشیم.
نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان كرد: در سطح ملی هم مسئولین با بی تدبیری در نحوه ی اعلام اصلاح قیمت بنزین و با بی توجهی به كنترل گرانی كشور جامعه را گرفتار تنش های عاطفی، اجتماعی و سیاسی كردند، اما باید بپرسم برای اصلاح امور چه تدابیری دارید. فقر، فساد و مدیریت ناكارآمد سه وجه بارز در امور كشور است كه جان مردم را به لب رسانده است. چه پروژه ای در جهت رفع این بیماری های اجتماعی و مدیریتی دارید؟ اگر مردم ایران ببینند قوه مجریه و قوه قضاییه با شفافیت به مقابله با بی انضباطی اقتصادی و فساد تجاری و اداری و مبارزه با گرانی می پردازد، آنگاه به همزادپنداری با مدیریت كشور اقدام می كنند.
این عضو مجمع نمایندگان استان مازندران اظهار نمود: بهترین واكسن برای مبارزه با ویروس آمریكایی حضور پرشور مردم در صحنه است. امروز مردم، ایثارگران و جانبازان در پیچ و تاب زندگی خود مانده اند و در تهیه دارو ناتوان هستند. چرا قانون جامع خدمات رسانی اجرایی نشد؟ این مایه شرمساری است. آقای روحانی در جریان باشید كه دولت شما مسئول حفاظت از محیط زیست است، چرا در مورد آلودگی هوای تهران و دیگر كلانشهرها صورت مسئله را پاك می كنید؟ چاره این درد تعطیلی مدارس و ادارات است؟
وی اشاره كرد: به دلیل عدم توجه به تالاب ها آنها گرفتار بیماری و مرگ تدریجی شده اند. عدم مدیریت پسماند، سواحل دریا، رودخانه ها و جنگل ها را گرفتار معضل كرده و شیرآبه های آن باعث از بین رفتن گونه های گیاهی، پرندگان و دام ها شده است باید در این خصوص سریعا اقدام گردد.
او در آخر افزود: در جهت تامین امنیت غذایی در محصولات زراعی اقدامی موثر انجام نشده، شمال برای تولید گل، برنج، پرورش ماهی منبع مهمی برای درآمد مردم به حساب می آید. صادرات خاویار كه یك برند برای صادرات كشور بود به نقطه صفر رسیده است.1398/10/02
23:38:19
5.0 / 5
5026
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
فوری خرید