نوبخت توضیح داد

چگونه حقوق كاركنان به صورت پلكانی معكوس، افزایش می یابد؟

چگونه حقوق كاركنان به صورت پلكانی معكوس، افزایش می یابد؟

به گزارش فوری خرید رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: علاوه بر افزایش ۱۵ درصدی با استفاده از روش پلكانی نزولی حقوق كاركنان به كف حقوق در نظر گرفته شده افزوده می شود.به گزارش فوری خرید به نقل از خانه ملت، محمدباقر نوبخت در مورد افزایش پلكانی حقوق كارمندان، تصریح كرد: به صورت متوسط منابع افزایش ۱۵ درصدی حقوق كارمندان دولت در لایحه بودجه سال ۹۹ دیده شده است اما سناریوی برای عملكرد افزایش حقوق پلكانی كارمندان هم در نظر گرفته ایم.
رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور اضافه كرد: به صورت مثال در راهكار افزایش پلكانی حقوق كاركنان دولت كف حقوق ۳ میلیون تا ۲ میلیون ۷۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می شود كه باید به صورت پلكانی نزولی افرادی كه كمتر از میزان مشخص شده حقوق دریافت می كنند به این حداقل برسند.
وی افزود: حقوق افرادی كه بیشتر از سقف تعیین شده است ۱۲ درصد افزایش پیدا كند و ۳ درصد دیگر به حقوق افرادی كه زیر سقف مشخص شده است، تخصیص داده شود.
این عضو كابینه دولت دوازدهم با اشاره به اینكه سناریوهای متفاوتی را در نظر داریم كه در كمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ در نظر گرفته شده است، خاطرنشان كرد: هر تصمیمی كه در زمینه افزایش پلكانی حقوق كاركنان در كمیسیون تلفیق لایحه بودجه و صحن علنی مجلس مورد تصویب قرار بگیرد اجرا می نماییم.

1398/10/22
20:11:15
5.0 / 5
5314
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
فوری خرید