در گفت وگو با فوری خرید مطرح شد

رفع نیاز بازار پوشاك بوسیله تولیدات داخلی

رفع نیاز بازار پوشاك بوسیله تولیدات داخلی

به گزارش فوری خرید رئیس اتحادیه پوشاك تهران با اشاره به اینكه نظارت و بازرسی های اتحادیه تا اختتام ایام نوروز سال آینده ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: باتوجه به رشد كمی و كیفی تولیدات داخلی نسبت به سال گذشته، رفع نیاز بازار ایران بوسیله تولیدات داخلی صورت خواهد گرفت.


ابولقاسم شیرازی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: همچون سالهای گذشته اتحادیه از نیمه اول اسفندماه به مدت یك ماه جشنواره فروش فوق العاده را با مشاركت بیشتر از ۲۵۰۰ واحد صنفی در شهر تهران اجرایی خواهدنمود.
رئیس اتحادیه پوشاك تهران با تاكید بر اینكه میزان تولید پوشاك داخلی كشور از بعد كمی و كیفی نسبت به سال قبل افزایش یافته است، اشاره كرد: بازار در روزهای افزایش تقاضای اختتام سال با كمبود مواجه نخواهد بود و نیاز بازار شب عید پوشاك به طور قطع بوسیله تولیدات با كیفیت و متنوع ایرانی پوشش داده خواهد شد.
وی اشاره كرد: از شروع دی ماه نظارتهای پیشگیرانه اصناف و اتحادیه تشدید شد و در اسفندماه نظارتهای كنترلی بر مولفه های قیمت و كیفیت بیشتر از گذشته افزایش می یابد.
شیرازی با اشاره به اینكه نظارت های اصناف در امتداد حفظ حقوق و رضایتمندی مشتریان است، اظهار داشت: بازرسی و نظارتهای اتحادیه كه به درخواست مراجع نظارتی همچون نیروی انتظامی پلیس در ماه های گذشته شروع شده، همچنان ادامه دارد و این نظارت ها در روزهای منتهی به ایام عید نوروز تشدید خواهد شد.
منبع:

1398/11/11
21:42:34
5.0 / 5
5273
تگهای خبر: بازار , حقوق , فروش , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
فوری خرید