سازمان حمایت به فوری خرید اعلام كرد

مدیران خودرو و كرمان موتور باید به قیمت های قبل برگردند

مدیران خودرو و كرمان موتور باید به قیمت های قبل برگردند

فوری خرید: رئیس هیئت مدیره سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان اعلام نمود كه دو شركت مدیران خودرو و كرمان موتور كه پس از افزایش نرخ بنزین قیمت خودرا افزایش دادند باید سریع به قیمت های قبلی بازگردند.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، درحالی كه طبق قانون، شركت های خودروسازی بدون تایید سازمان حمایت حق افزایش قیمت ندارند، گزارش ها حاكی از این است كه دو شركت مدیران خودرو و كرمان موتور بعد از افزایش نرخ بنزین قیمت محصولات خودرا بالا بردند.
در همین رابطه عباس تابش، رئیس هیئت مدیره سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود كه این سازمان از دو شركت مدیران خودرو و كرمان موتور خواسته كه مستندات مربوط به افزایش قیمت خودرا ارائه نمایند و سریع به قیمت های قبلی برگردند.
وی با اشاره به اینكه معاون مربوط به بخش خودرو در سازمان حمایت به دنبال دریافت مستندات دقیق برای اطمینان از افزایش یافتن قیمت محصولات این دو كارخانه است، اشاره كرد: افزایش قیمت این دو خودروساز در حد گزارش به ما رسیده، اما اگر افزایش قیمت در این دو شركت اتفاق بیفتد با توجه به این كه هر دو تعزیراتی هستند، پرونده جدید آنها مجدداً به سازمان تعزیرات ارسال خواهد شد.
تابستان سال جاری نیز گران فروشی مدیران خودرو و كرمان موتور خبرساز شده بود و با وجود اینكه از طرف سازمان حمایت تاكید شده بود "هرگونه عرضه خودرو از طرف خودروسازان به قیمت هایی بیشتر از قیمت بازار، تخلف محسوب می شود"، هر دو شركت نامبرده برخی محصولات خودرا گران تر از نرخ های بازار عرضه می كردند.
منبع:

1398/11/21
13:47:35
5.0 / 5
4924
تگهای خبر: بازار , خودرو , فروش , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
فوری خرید