برای جلوگیری از شیوع كرونا انجام می شود

تمدید گواهی فعالیت شركت های حمل و نقل بین المللی به صورت غیرحضوری

تمدید گواهی فعالیت شركت های حمل و نقل بین المللی به صورت غیرحضوری

به گزارش فوری خرید تمدید گواهی فعالیت شركت های حمل و نقل بین المللی توسط گمرك غیرحضوری انجام می شود.به گزارش فوری خرید به نقل از گمرك ایران، مصطفی آیتی مدیركل دفتر نظارت بر ترانزیت گمرك ایران، با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود: به منظور كاهش مراجعات و پیشگیری از شیوع بیماری كرونا، مجوز فعالیت شركت های حمل و نقل بین المللی تا تاریخ ۹۹/۱/۳۱ به صورت غیرحضوری تمدید خواهد شد.
در اطلاعیه دفتر نظارت بر ترانزیت آمده است: به منظور كاهش مراجعات و پیشگیری از شیوع بیماری كرونا، به آگاهی می رساند؛ جهت تمدید فعالیت شركت های حمل و نقل بین المللی تا تاریخ ۲۰/‏۰۱/‏۱۳۹۹‬ نیازی به حضور متقاضی در این دفتر نمی باشد. بدین منظور لازم است شركت های حمل و نقل بین المللی مدارك و فرم های مربوطه را بعد از تكمیل به صورت دورنگار به شماره ۸۸۵۰۴۱۸۶ ۰۲۱ و یا به آدرس پست الكترونیكی به آدرس: G.D.S.T@irica.org به این دفتر ارسال كنند.
بدیهی است كلیه مجوزهای مذكور حداقل تا ۳۱‏/۱‏/ ۱۳۹۸ با شرایط فوق الذكر به صورت غیرحضوری تمدید و صرفاً شركتها لازم است از تاریخ ۲۰ الی ۳۰‏/۱‏/۱۳۹۹ جهت اطلاع از آخرین وضعیت تمدید اعمال شده در سامانه به این دفتر رجوع نمایند.

1398/12/11
13:51:23
5.0 / 5
4304
تگهای خبر: گمرك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
فوری خرید