رنو كارخانه خودرا در فرانسه نمی بندد!

رنو كارخانه خودرا در فرانسه نمی بندد!

فوری خرید: مدیرعامل شركت خودروسازی رنو فرانسه اخبار و شایعات در خصوص تعطیلی یكی از كارخانه های آن شركت در شمال این كشور را رد كرد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، ژان دومینیک سنارد، مدیرعامل شرکت رنو اخیرا در مصاحبه و گفتگوی با گزارشگر تلویزیون LCI خاطر نشان کرده است که هیچ برنامه ای برای بستن و تعطیل کردن کارخانه موبوژ، در واقع در شمال فرانسه، نخواهد داشت.
طبق گزارش رویترز، در واقع رنو بطور رسمی تمامی اخبار و شایعات مربوط به تعطیلی این کارخانه فرانسوی را رد و تکذیب کرده است.
این اخبار و شایعات پس از خبر تعدیل نیروی گسترده و اخراج حدود چهار هزار و ۶۰۰ نفر از کارکنان فعال در شرکت رنو در این کشور انتشار یافته بود. این خودروساز فرانسوی پیش تر اعلام نموده بود که با تغییر رویکرد و استراتژی های خود نظیر کاهش میزان نیروی کاری، کاهش ظرفیت تولید و کاستن از تنوع قطعات موجود در خودرو ها، به دنبال تعدیل نیروی حدود ۱۵ هزارنفری در سراسر جهان و کاهش ظرفیت تولید خود از چهار میلیون دستگاه سال پیش به ۳.۳ میلیون دستگاه در سال ۲۰۲۴ است.
خیلی از کارشناسان و مفسرین برآورد و اعلام نموده اند که از مجموعه اخباری که در این خصوص از طرف شرکت رنو انتشار یافته است، بنظر می رسد که این خودروساز می خواهد به خیلی از همکاریهای خود در سایر بازارهای جهان اختتام بخشد و کارخانه های خودرا در بعضی کشورها بجز فرانسه تعطیل کند تا بدین ترتیب از ضرر و زیان و بحران های مالی ناشی از شیوع گسترده و پاندمی کرونا بکاهد و به احیای سودآوری خود کمک نماید.
شرکت رنو بدون شک یکی از بزرگترین خودروسازان فرانسه بشمار می رود و سهم قابل توجهی در بازارهای جهانی را به خود مختص کرده است.
منبع:

1399/03/12
22:32:02
5.0 / 5
3346
تگهای خبر: بازار , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
فوری خرید