رئیس كل دادگستری استان مركزی:

در واگذاری واگن پارس تسریع شود

در واگذاری واگن پارس تسریع شود

به گزارش فوری خرید مركزی رئیس كل دادگستری استان مركزی خواهان تسریع در واگذاری واگن پارس به مپنا با در نظر گرفتن همه جوانب فنی شد.


حجت الاسلام عبدالمهدی موسوی ۱۹ خردادماه در جریان بازدید از شرکت واگن پارس اراک و نشست با مدیران و نمایندگان کارگران این شرکت با اشاره به اینکه دوران سختی را می گذرانیم، اظهار نمود: تولید، کار و اشتغال در این دوران ساده نیست و به نقطه ای رسیده ایم که نگهداشت کار و اشتغال گران تمام می شود و باید برای رفع مشکلات به دنبال نسخه شفابخش بود.
وی با اشاره به اینکه بخشی از تصمیم گیری ها مانند مبحث تعیین تکلیف سهامدار شرکت فراتر از این جلسه و حتی استان است، اضافه کرد: حضور مجموعه قضایی استان در صنایع مانند شرکت واگن پارس به معنای حمایت حقوقی و قضایی از چرخه تولید است. کارگران ستون فقرات تولید هستند و این حمایت کامل را از آنان خواهیم داشت.
موسوی خاطرنشان کرد: البته اگر فردی بخواهد در قامت کارگر، مدیرعامل یا سهامدار در چرخه تولید در فضای مجازی و حقیقی تنش و اختلال ایجاد کند بطور قطع در هر جایگاهی باشد برخورد می نماییم و پشت نام کسی قرار نمی گیریم ولی از کار و تولید حمایت حقوقی جانانه خواهیم داشت.
وی با اشاره به فعال سازی کارگروه ویژه برای مشکلات کار و کارخانجات استان، اظهار داشت: بطور قطع با کمک خرد جمعی می توان به راهکارهای بهتر و بیشتری دست یافت.
رئیس کل دادگستری استان مرکزی با تاکید بر اینکه برای مبحث واگذاری شرکت واگن پارس باید با عنایت به همه جوانب فنی تسریع صورت گیرد و مجموعه دولت هم پیگیر امور باشد و بطور قطع موضوعات مرتبط به قوه قضاییه هم پیگیری خواهد شد، اضافه کرد: مطالبات تأمین اجتماعی، امور مالیاتی و بانک ها از شرکت واگن پارس باید همچنان فریز باقی بمانند تا مشکلات محوری این شرکت حل شود و بطور قطع بعد از حل مشکلات اصلی به نتایج بهتری دست خواهیم یافت.
موسوی افزود: مبحث پیشگیری از واردات بی رویه واگن، مشکل نقدینگی و سرمایه در گردش شرکت واگن پارس و مساله قرارداد کوبا باید در سطح کلان هم مطرح و بررسی شود.1399/03/19
23:43:55
5.0 / 5
3508
تگهای خبر: حقوق , صنایع , مالیات , نقدینگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فوری خرید