رزروی های ایران خودرو تا 5 تیر مهلت واریز دارند

رزروی های ایران خودرو تا 5 تیر مهلت واریز دارند

فوری خرید: مشتریان منتخب كه در فهرست رزروی های لیست ذخیره در طرح پیش فروش یكساله محصولات ایران خودرو با افرادی كه تا مهلت تعیین شده، مبادرت به واریز وجه خودرو نكرده بودند، جایگزین شدند و تا پنجشبه این هفته مهلت واریز دارند.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، گروه صنعتی ایران خودرو قرعه کشی پیش فروش ۴۵ هزار دستگاه خودرا ۲۴ خردادماه برای ۱.۵ میلیون مشتری خود انجام داد و به آنها تا اختتام روز شنبه(۳۱ خردادماه) برای واریز مبلغ علی الحساب خودرو ها مهلت داد.
علاوه بر ۴۵ هزار دستگاه قطعی، این گروه خودروساز ۲۰ درصد و به تعداد ۹ هزار دستگاه هم بعنوان ذخیره قرعه کشی کرد تا در صورتیکه مشتریان قطعی منتخب در موعد تعیین شده مبادرت به واریز وجه نکردند، افراد رزرو جایگزین شوند.
بر این اساس بعد از اتمام مهلت تعیین شده، طبق اعلام گروه خودروسازی ایران خودرو پیامک از طرف ایران خودرو برای افراد جایگزین ارسال شده است.
این تعداد از متقاضیان تا روز پنجشنبه این هفته پنجم تیرماه مهلت دارند تا با واریز وجه پیش پرداخت خودرو طبق جدول اعلام شده در بخش نامه پیش فروش یک ساله نسبت به ثبت نام نهایی اقدام نمایند.
مشتریان بوسیله سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir برای پرداخت وجه خودرو می توانند اقدام نمایند.
منبع:

1399/04/02
23:23:37
5.0 / 5
3167
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فوری خرید