رئیس اتاق تعاون ایران:

۳۰درصد بورس مسكن در اختیار مردم قرار می گیرد

۳۰درصد بورس مسكن در اختیار مردم قرار می گیرد

رئیس اتاق تعاون ایران اظهار داشت: 30 درصد سهام بورس املاك در اختیار آحاد مردم قرار می گیرد و مردم می توانند در آن پذیره نویسی كرده و سهام دریافت نمایند.



به گزارش فوری خرید به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، بهمن عبداللهی در حاشیه یکصد و هشتاد و سومین جلسه شورای عالی بورس و اوراق بهادار با اشاره به مصوبه شورا درباب تأسیس بورس املاک، مستغلات و امتیازات ایران گفت: این یکی از مصوبات بسیار مهم چند ماه اخیر شورا بود، چون تامین و عرضه مسکن، یکی از مهم ترین مشکلات و بحران هایی است که در کشور با آن دست به گریبانیم.
این عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادار اضافه کرد: مصوبه شورای عالی بورس، در حقیقت، ساز و کاری است که به ما کمک می نماید تا بتوانیم از همه منابع کشور، شامل بخش خصوصی، تعاونی و بخش های عمومی و نیز آحاد مردم در جهت تولید، عرضه و تسهیل خرید مسکن برای مردم استفاده نمائیم.
وی اظهار داشت: تسریع در راه اندازی بورس املاک، مستغلات و امتیازات ایران، کمک بزرگی به عرضه و تولید مسکن در کشور خواهدنمود.
عبداللهی اشاره کرد: مهم ترین نکته مصوبه شورای عالی بورس و اوراق بهادار درباب تأسیس بورس املاک، مستغلات و امتیازات ایران، فارغ از کلیات آن، این است که ۳۰ درصد سهام این بورس در اختیار آحاد مردم قرار می گیرد و آنها نیز می توانند در آن پذیره نویسی کرده و سهام دریافت نمایند.
رئیس اتاق تعاون ایران افزود: این بورس که باتوجه به پیش بینی ها، بسیار پُردر آمد و پر رونق خواهد بود، به لحاظ اقتصادی هم می تواند بسیار کمک مفیدی در امتداد مسکن دار نمودن مردم کند.
وی اضافه کرد: به اعتقاد من و باتوجه به فرصت حداکثر چهار ماهه ای که جهت راه اندازی این بورس، در نظر گرفته شده، می توانیم منتظر اتفاقات بسیار خوبی در زمینه مدیریت تولید و عرضه مسکن در کشور باشیم.

1399/05/07
15:16:01
5.0 / 5
2956
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی , بورس , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
فوری خرید