معاون وزارت صمت:

جلوگیری از خام فروشی جدی دنبال می شود

جلوگیری از خام فروشی جدی دنبال می شود

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) ضمن اشاره به اینكه سیاست وزارت صمت، جلوگیری از خام فروشی است، اصرار كرد كه در بخش توسعه معادن باید نگاه های خلاقانه و جدید شكل گیرد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، سعید زرندی در بازدید از مجتمع سرب و روی مهدی آباد، ضمن یادآوری اینکه در گذشته برای برای فرآوری سنگ آهن و... فقط از عیارهای بالا استفاده می شد، اظهار داشت: هم اکنون در بعضی معادن توانسته اند از عیار پایین خاک نیز استفاده گردد. وقتی بخش خصوصی واقعی وارد کار شود، خیلی از نشدنی ها را به اجرا در می آورد.
معاون طرح و برنامه وزارت صمت، توسعه معادن و صنایع معدنی را یکی از بهترین روش ها برای توسعه کشور، ایجاد اشتغال و ارزآوری دانست و اظهار نمود: برای جهش تولید بهترین ظرفیت و قابلیت در بخش معادن و صنایع معدنی است. سیاست جلوگیری از خام فروشی، بطور جدی در کشور دنبال می شود.
زرندی همین طور اشاره کرد: مشکلاتی در ارتباط با مسائل بانکی، گمرکی، محیط زیست و... برای تولید وجود دارد که در حال شناسایی کامل قوانین و مقررات مخل صنعت و معدن هستیم. راهکارهای پیشنهادی برای حل هر یک از قوانین مخل تولید را با همکاری سایر دستگاه ها و مجلس شورای اسلامی دنبال می نماییم.
او در آخر اضافه کرد: درست است که در این شرایط بخش تولید با مشکلات زیادی مواجه می باشد اما در همین شرایط واحدهای موفق و خوبی در حال فعالیت هستند و باید این ها به جامعه معرفی و منتقل شود.1399/07/04
12:41:46
5.0 / 5
2194
تگهای خبر: خصوصی , صنایع , فروش , گمرك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
فوری خرید