میان وزارت صمت، سازمان برنامه و بودجه كشور و صندوق بیمه معادن:

تفاهم نامه كمك به طرح های معدنی منعقد شد

تفاهم نامه كمك به طرح های معدنی منعقد شد

فوری خرید: صندوق بیمه سرمایه گذاری كارهای معدنی تفاهم نامه ای سه جانبه در امتداد اجرای طرح اعطای كمك های فنی و اعتباری به طرح های معدنی، غیردولتی و صنایع وابسته منعقد كرد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، در امتداد اجرای طرح اعطای کمک های فنی و اعتباری به طرح های معدنی و غیردولتی و صنایع وابسته، توافقنامه ای سه جانبه میان وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان برنامه و بودجه کشور و همین طور صندوق بیمه سرمایه گذاری کارهای معدنی، منعقد شد که به سبب این توافقنامه، کمک های فنی و اعتباری با تضمین بیمه نامه های اعتباری صادره از طرف صندوق بیمه به متقاضیان طرح های معدنی غیردولتی معرفی شده از طرف واگذارنده اعتبار و دارای پروانه اکتشاف یا بهره برداری، اعطا می شود.
همین طور مقرر شد قبل از اجرای این توافقنامه، تفاهم نامه ای جداگانه میان بانک صنعت و معدن و صندوق بیمه سرمایه گذاری کارهای معدنی منعقد شود. این تفاهم نامه قبل از این به شکلی دیگر با بانک صنعت و معدن منعقد شده که در جهت تسهیل دسترسی معدن کاران به منابع بانکی، حالا تقویت شده است.
طبق اعلام صندوق بیمه سرمایه گذاری کارهای معدنی، این صندوق یکی از ارکان اصلی این طرح بوده و این توافق نامه ها جزو الزامات پیشبرد اهداف در بخش تامین منابع مالی خواهد بود.
منبع:

1399/07/06
20:36:47
5.0 / 5
2072
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
فوری خرید