سخنگوی هیات رییسه مجلس خبر داد

شبكه توزیع و تولید كالاها نظارت پذیر می شود

شبكه توزیع و تولید كالاها نظارت پذیر می شود

فوری خرید: سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از بررسی نحوه نظارت پذیر كردن شبكه تولید و توزیع كالاها و رفع معایب موجود بمنظور بازگرداندن ثبات اقتصادی به بازار در جلسه غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی آگاهی داد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، محمدحسین فرهنگی در حاشیه جلسه علنی بامداد امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران به جلسه غیرعلنی امروز نمایندگان اشاره و بیان کرد: باتوجه به جلساتی که در ایام گذشته در سطح وزرای اقتصادی و روسای کمیسیون های مرتبط در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، در جلسه غیرعلنی امروز بیشتر بر روی وظایف وزارت صنعت، معدن و تجارت متمرکز شدیم. آثار جلسات گذشته مجلس در بازار ارز و سکه مثبت بود، اما در جلسه امروز بر روی شبکه تولید و توزیع کالاها تمرکز کردیم.
ایشان سپس اظهار نمود: هدف اصلی رفع معایب موجود در شبکه توزیع و تولید کالاها می باشد تا شاهد اتفاقاتی نظیر افزایش قیمت نهاده های دامی و کشاورزی با وجود تخصیص قابل توجه ارز نباشیم. برای رفع معایب در شبکه توزیع و تولید تدابیری اتخاذ شد تا این شبکه قابل نظارت و رهگیری باشد.
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در ادامه اشاره کرد: درباب بازار فولاد نیز مجلس گزارشی را آماده کرده که ان شاء الله در هفته آتی در دستور کار قرار خواهد گرفت. مجلس شورای اسلامی تا حالا جلسات مختلفی دراین زمینه داشته که آثار مفید خودرا در بازار نیز نشان داده است اما کافی نبوده و ما دراین زمینه نیاز به قانون گذاری داریم. آقای وزیر نیز با نظر مجلس موافق هستند هدف اصلی این است که نباید ما شاهد دو نرخی در این بازار باشیم.
منبع:

1399/07/30
13:31:35
5.0 / 5
2085
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی , بازار , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فوری خرید