دارایی های دانش بنیان در مقابل سرقت و آتش سوزی بیمه می شوند

دارایی های دانش بنیان در مقابل سرقت و آتش سوزی بیمه می شوند

به گزارش فوری خرید بسته بیمه های آتش سوزی و سرقت ماشین آلات برای حفاظت از دارایی های فیزیكی به شركت های دانش بنیان عرضه می شود.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، خدمات بیمه ای یکی از ۱۴۰ بسته خدمتی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شرکت های دانش بنیان عرضه می کند. این معاونت با امضاء توافق نامه با بیمه های بازرگانی کوشش کرد تا نیازهای مختلف بیمه ای شرکت های دانش بنیان را رفع کند.
شرکت های دانش بنیان به علت نوع خاص فعالیتی که انجام می دهند به خدمات بیمه ای ویژه ای نیاز دارند. شرکت های بیمه باید متناسب با این فعالیتهای فناورانه بیمه نامه های سازگار با زیست بوم اقتصاد دانش بنیان کشور را تدوین کنند.
برای تحقق این مساله، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تفاهم نامه های مشترکی را با شرکت ها و سازمان های فعال در حوزه بیمه به امضاء رسانده است. این تفاهم نامه ها یک بسته خدمات بیمه ای بسیار متنوع را به وجود آورده است که انواع بیمه نامه ها را در بر می گیرد. این معاونت با امضای تفاهم نامه ای با بیمه ایران تلاش کرد تا خدمات این شرکت به صورت ویژه در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار گیرد.
بیمه مسئولیت، بیمه مسئولیت حرفه ای، بیمه مسئولیت ناشی از تولید، بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، بیمه آتش سوزی، بیمه درمان گروهی و بیمه شکست ماشین آلات همچون بیمه نامه هایی است که در بسته خدمتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفته است.
یکی از انواع بیمه های مورد نیاز شرکت های دانش بنیان بیمه آتش سوزی و سرقت ماشین آلات است. با عنایت به افزایش قیمت ماشین آلات و تجهیزات لازم بود که هر چه سریع تر این نگرانی و دغدغه شرکت های دانش بنیان برطرف شود و این دارایی ها در مقابل عوامل صدمه زایی مانند سرقت و آتش سوزی بیمه شوند.

ازاین رو طی تفاهم نامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بیمه ایران، این شرکت بسته بیمه ای جامعی برای ریسک های مترتب بر دارایی های شرکت های دانش بنیان، محصولات دانش بنیان و مسئولیت های شرکت های دانش بنیان عرضه کرده است.

بر مبنای اعلام معاونت علمی، در همین راستا بسته بیمه های آتش سوزی و سرقت ماشین آلات برای حفاظت از دارایی های فیزیکی به شرکت های دانش بنیان عرضه می شود. شرکت های متقاضی می توانند به نمایندگی های بیمه ایران در سرتاسر کشور رجوع کنند تا از این بسته های بیمه ای برخوردار شوند.1399/08/04
18:08:49
5.0 / 5
1990
تگهای خبر: اقتصاد , بیمه , خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
فوری خرید