رییس شهرك علمی و تحقیقاتی خبر داد

رقابت 30 طرح كارآفرینی در مرحله نهایی جشنواره شیخ بهایی

رقابت 30 طرح كارآفرینی در مرحله نهایی جشنواره شیخ بهایی

به گزارش فوری خرید رئیس شهرك علمی و تحقیقاتی اصفهان اعلام نمود: برمبنای داوری های صورت گرفته از میان 70 طرح انتخاب شده در مرحله نیمه نهایی پانزدهمین جشنواره شیخ بهایی، 30 طرح وارد مرحله نهایی شد كه در ایام برگزاری این جشنواره برترین ها معرفی می گردند.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، دکتر جعفر قیصری در نشست خبری آنلاین امروز، جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی را نخستین رویداد فن آفرینی کشور دانست که از ۱۷ سال پیش در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان شروع به کار کرده است، اضافه کرد: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بزرگترین مجموعه فناوری کشور است که ۵۴۰ شرکت و موسسه فناوری و شرکت دانش بنیان در آن فعال می باشند.
وی این شهرک را مشتمل بر ۳ پارک علم و فناوری و ۱۰ مرکز رشد تخصصی دانست و اظهار نمود: این مجموعه از سال ۷۲ با مجوز شورای عالی انقلاب فرهنگی فعالیت خودرا شروع کرد و در جهت رفع نیازهای کشور و توسعه علم و فناوری نقش آفرینی کرده است.
قیصری با اشاره به برگزاری پانزدهمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی، اشاره کرد: خوشبختانه این جشنواره سبب شده که پارک های علم و فناوری در کشور فعالیت خودرا آغاز کنند و این پارک ها تا حالا نقش موثری در توسعه کارآفرینی داشته اند.
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ماموریت این جشنواره را توسعه فرهنگ کارآفرینی عنوان نمود و افزود: در جشنواره امسال به توسعه محصولات دانش بنیان، معرفی محصولاتی که قسمتی از بازار را کسب کرده اند و یا شرکت هایی که برای حل مسائل گام برداشته اند، امتیاز ویژه داده شده است.
وی با اعلان اینکه در جشنواره پانزدهم شیخ بهایی ۵۰۰ طرح ارسال شده است، اظهار داشت: داوری ها در سه مرحله انجام شد و برمبنای داوری های صورت گرفته ۷۰ طرح وارد مرحله نیمه نهایی شدند.
وی با تاکید بر اینکه ۳۰ طرح وارد مرحله نهایی این جشنواره شدند، اشاره کرد: این طرح ها در ایام برگزاری این جشنواره ( ۲۸ و ۲۹ آبان ماه) با رعایت پروتکل ها، داوری حضوری و طرح های نهایی انتخاب خواهند شد.
قیصری افزود: معرفی این ۳۰ طرح در چارچوب فیلم و کلیپ به صورت مجازی در جشنواره ارائه می شود، ضمن آنکه اختتامیه این رویداد نیز به صورت حضوری در اصفهان برگزار می گردد.
منبع:

1399/08/12
19:36:34
5.0 / 5
1917
تگهای خبر: آنلاین , بازار , تخصص , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
فوری خرید