ستاری:

بهترین راه تزریق نوآوری در سیستم های صنعتی، استفاده از استارتاپ های كوچك است

بهترین راه تزریق نوآوری در سیستم های صنعتی، استفاده از استارتاپ های كوچك است

مرکزی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: ساخت شیرهای دروازه ای طرح خط لوله گوره-جاسک در ماشین سازی اراک با همکاری شرکت گداختار نگاهی نو و جدید و اقدامی باارزش است.


سورنا ستاری روز شنبه ۲۲ آذر در آیین رونمایی از شیرهای دروازه ای متروکاندوئیت ۴۲ اینچ ۶۰۰ که توسط شرکت گداختار اراک با کارفرمایی شرکت مهندسی توسعه نفت جهت استفاه در پروژه خط لوله گوره - جاسک تولید شده، اظهار نمود: همکاری و تلاش سیستم دولتی و بخش خصوصی در امتداد اجرای این پروژه قابل تقدیر است، به ویژه اینکه خط لوله گوره جاسک یکی پروژه های اصلی وزارت نفت می باشد.
وی با اشاره به روش های جدیدی که در توسعه تکنولوژی استفاده می شود و نگاه جدید جوانان به صنعت و تولید اضافه کرد: یکی از مسائل مهم در شرکت های بزرگ چگونگی تزریق نوآوری در صنعت است چونکه اگر این نوآوری در صنعت تزریق نشود در نهایت با اتفاقات و معضلاتی که در شرکت های بزرگ اراک به وجود آمده مواجه خواهیم شد. بطوریکه شرکت بزرگ می شود، اما نمی تواند نوآوری و تنوع محصولی در سیستم و جهان جدید داشته باشد، بر این اساس بهترین راه تزریق نوآوری در سیستم های صنعتی، استفاده از استارتاپ های کوچک است.
ستاری افزود: همکاری شرکت ماشین سازی و گداختار در این راستا که از دو سال پیش شروع شده بعنوان یک نگاه جدید می تواند یک الگو برای استان و کشور باشد که چگونه یک شرکت بزرگ می تواند نوآوری جذب نماید.
وی اضافه کرد: گسترده شدن یک شرکت می تواند سبب گستردگی تمامی ابعاد آن و سخت شدن ایجاد یک محصول جدید باشد و اساسا واحدهای آلاینده داخل شرکت نیز نمی توانند تاثیرگذاری مناسب را داشته باشند. ابتکاری که امروز رخ داده و شرکت مشترکی در قالب همکاری این دو واحد صنعتی ایجاد شده، بسیار مبارک است و به نتیجه رساندن این اقدام بزرگ بسیار باارزش است و در بخش خصوصی احتیاج به یک جسارت و باور درست دارد که امیدواریم خیر و برکت این اقدام برای تمام کشور رقم بخورد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اضافه کرد: تبدیل شرکت ماشین سازی و شرکت گداختار به شتاب دهنده کسب وکار و ایجاد یک شرکت مشترک اتفاق مبارکی برای جوانان فعال در استارتاپ های کوچک است. تنوع کار و محصول زمانی رخ می دهد که مکانیسم تزریق نوآوری به درستی در شرکت ایجاد شود.
به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، در این مراسم شیرهای دروازه ای متروکاندوئیت ۴۲ اینچ ۶۰۰ که با همکاری ماشین سازی اراک و شرکت گداختار جهت استفاده در پروژه خط لوله گوره جاسک استفاده خواهد شد، در شرکت گداختار رونمایی گردید.1399/09/22
12:30:53
5.0 / 5
15301
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فوری خرید