امكان دریافت سهام عدالت متوفیان از جانب وراث فراهم گردید

امكان دریافت سهام عدالت متوفیان از جانب وراث فراهم گردید

به گزارش فوری خرید مشاور اجرایی سهام عدالت اظهار داشت: ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار دارنده سهام عدالت فوت شده اند که وراث این افراد می توانند برای تعیین تکلیف اقدام نمایند.به گزارش فوری خرید به نقل از صدا و سیما، محمدرضا پوررضایی با اعلان اینکه امکان انتقال سهام عدالت افراد متوفی به وراث وجود دارد افزود: وارث این افراد می توانند بعد از انجام انحصار وراثت به صورت حضوری با مراجعه به سازمان های مربوط اقدام نمایند.
وی اضافه کرد: بعد از انجام دادن انحصار وراثت، یکی از وراث با مراجعه به سایت شرکت سپرده گذاری مرکزی، اطلاعات مربوط به انحصار وراثت را بارگذاری می کند و شرکت سپرده گذاری اقدامات لازم برای انتقال سهام عدالت به وراث را انجام می دهد.
پور رضایی اشاره کرد: با توجه به این که پروسه آماده کردن مدارک برای انحصار وراثت زمان بَر است الکترونیکی شدن سبب کاهش زمان و سهولت در پروسه انتقال سهام عدالت می شود.
وی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته بین شرکت سپرده گذاری مرکزی، سازمان ثبت احوال و قوه قضائی، به زودی امکان الکترونیکی شدن انتقال سهام عدالت فراهم می شود.
ورود همه شرکت های سرمایه گذاری استانی به بورس تا آخر سال
مشاور اجرائی سهام عدالت درباره شرکت های سرمایه گذاری استانی اظهار داشت: از ۳۱ شرکت سرمایه گذاری استانی، مراحل پذیرش و بازگشایی نماد ۲۵ شرکت در بورس انجام شده است و در مرحله برگزاری مجامع و اصلاح اساسنامه هستند.
وی افزود: مراحل پذیرش ۶ شرکت سرمایه گذاری استانی در حال بررسی است و تا آخر سال وارد بورس می شوند.


منبع:

1399/11/04
18:31:13
0.0 / 5
1398
تگهای خبر: بورس , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
فوری خرید