فراخوانی برای شناسایی طرح ها و استارت آپ های سرمایه پذیر حوزه صنایع غذایی

فراخوانی برای شناسایی طرح ها و استارت آپ های سرمایه پذیر حوزه صنایع غذایی

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای شناسایی استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر حوزه صنایع غذایی، فراخوان منتشر نمود.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از سال ۱۳۹۸ در امتداد ماموریت خود در خصوص تامین مالی توسعه فناوری و خصوصاً فناوری های پیشرفته و اولویت دار، در قالب برنامه «هم سرمایه گذاری» با صندوق های پژوهش و فناوری، سرمایه گذاری جسورانه در استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر را آغاز نموده است.
در برنامه هم سرمایه گذاری، استارت آپ ها و دارندگان طرح های سرمایه پذیر، طرح و مدل کسب وکار خودرا به عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می کنند. در صورتیکه یکی از عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، بعد از ارزیابی و تایید طرح و مدل کسب وکار، تصمیم به سرمایه گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا ۸۰ درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت آپ یا طرح سرمایه پذیر را تامین می کند.
به همین دلیل صندوق نوآوری و شکوفایی ضمن اعلام برگزاری رویداد «دوشنبه های استارت آپی» حوزه صنایع غذایی، اعلام نموده است که استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان این حوزه که مشتاق جذب سرمایه گذار هستند، می توانند تا ۱۵ مرداد سال جاری اطلاعات خودرا ارسال نمایند.
به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۲۱۷۰۰۰۰ داخلی ۶۰۱۰ تماس بگیرند.1400/04/26
10:38:52
5.0 / 5
948
تگهای خبر: صنایع , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
فوری خرید