استاندار خوزستان :

کلیه فعالیت ها و صنایع از ظرفیت شرکت های دانش بنیان استفاده کنند

کلیه فعالیت ها و صنایع از ظرفیت شرکت های دانش بنیان استفاده کنند

خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها اظهار داشت: در این راستا یک بخشنامه برای کلیه صنایع، فعالیت ها و شرکتها ارسال کرده ایم تا از ظرفیت شرکت های دانش بنیان به بهترین شکل استفاده گردد.صادق خلیلیان امروز (۹ دی ماه) در حاشیه بازدید از نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان خوزستان اظهار نمود: توسعه در دنیا، مبتنی بر دانش است، باید تولیدات مان را مبتنی بر دانش نماییم.

به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: این مساله در دستور کار کشور و دولت قرار دارد و طبیعتا در استان خوزستان نیز این مسیر دنبال می شود تا بتوانیم شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها را مورد حمایت قرار دهیم.

استاندار خوزستان اظهار داشت: به شرکت های مختلف سفارش می نماییم که از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها استفاده کنند.

خلیلیان بیان کرد: در قسمتی از این نمایشگاه مشاهده شد که فن بازار وجود دارد و شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها می توانند آن چیزی که از نظر دانش بنیان به آن دستیابی پیدا کرده را ارائه و بازاریابی کنند.

وی عنوان کرد: به نظر بنده این اقدام، خوب و یک نوآوری است تا ما بتوانیم ارتباط خوبی را در میان بخش صنعت، کشاورزی، فن بازار، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان به وجود بیاوریم.

استاندار خوزستان اظهار داشت: در این راه هر نوع حمایتی که نیاز باشد، دولت خودش را موظف می داند که از فن بازار ها، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان انجام دهد.

خلیلیان اشاره کرد: در این راستا، یک بخشنامه برای کلیه صنایع، فعالیت ها و شرکتها ارسال کرده ایم تا از ظرفیت شرکت های دانش بنیان به بهترین شکل استفاده گردد.
1400/10/10
13:39:58
5.0 / 5
448
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
فوری خرید