معاون اقتصادی استاندار تاكید كرد

همکاری ادارات خوزستان برای حل مشکلات صنایع بهبهان

همکاری ادارات خوزستان برای حل مشکلات صنایع بهبهان

به گزارش فوری خرید خوزستان معاون اقتصادی استاندار خوزستان روز پنجشنبه در سفری یک روزه به شهرستان بهبهان ضمن بررسی و بازدید از صنایع و تولیدی های این شهرستان با فعالان اقتصادی بهبهان جلسه ای برگزار کرد.آقارضا فتوحی در این بازدید در جریان آخرین وضعیت مسایل پیرامون فعالیتهای اقتصادی شهرستان بهبهان قرار گرفت و دستورات لازم جهت رفع موانع و مشکلات واحدهای تولید و صنایع این شهرستان را صادر کرد.

وی در این سفر از کارخانه خرما، کارخانه قند و برخی واحدهای مرغداری بازدید به عمل آورد و سپس در جلسه ای با فعالان اقتصادی این شهرستان مسایل آنان را بررسی کرد.

به گزارش فوری خرید به نقل از استانداری خوزستان، فتوحی همینطور از نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان به منظور اتخاذ تصمیمات لازم جهت اجرای فاز توسعه نیروگاه بازدید کرد.

معاون اقتصادی استاندار خوزستان با حضور در شهرک صنعتی و بازدید از برخی از صنایع تولیدی و سرکشی از بخش های مختلف این واحدها، از نزدیک در جریان امور و مسائل در ارتباط با این واحدها قرار گرفت و ضمن گفتگو و شنیدن درخواست های صاحبان این واحدها، دستورات لازم را در جهت پشتیبانی از تولید، اشتغالزایی و رفع موانع تولید صادر کرد و خواهان همکاری و پیگیری تمامی ادارات استان برای حل مشکلات پیش روی صنایع و واحدهای تولیدی این شهرستان شد.

شرکت در مراسم یادبود شهدای شیمیایی شهرستان بهبهان و عرض تسلیت به خانواده بازماندگان سانحه تصادف اخیر در بهبهان بخش دیگری از سفر یک روزه معاون اقتصادی استاندار به شهرستان بهبهان بود.

منبع:

1400/10/24
12:19:41
5.0 / 5
57
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی , صنایع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فوری خرید