آغاز ثبت نام رویداد اینوتکس از امروز

آغاز ثبت نام رویداد اینوتکس از امروز

ثبت نام یازدهمین دوره رویداد اینوتکس پارک فناوری پردیس از امروز یکشنبه ۲۴ بهمن ماه شروع شده است و شرکت هایی که تا ۱۴ اسفند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند، مشمول تخفیف ۳۰ درصدی خواهند شد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا سجاد عباسی فشمی، دبیر یازدهمین نمایشگاه اینوتکس امروز در نشست خبری با مبحث "آغاز ثبت نام در یازدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2022) که به صورت آنلاین برگزار شد، از برگزاری این دوره از نمایشگاه اینوتکس از ۲۰ تا ۲۳ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ اطلاع داد و اظهار داشت: با عنایت به شرایط شیوع بیماری ناشی از کرونا این نمایشگاه در فضای باز پارک فناوری پردیس و با حفظ پروتکلهای بهداشتی برگزار می شود.
وی ضمن اشاره به جزئیات برگزاری این نمایشگاه، اظهار نمود: ما برای پذیرش شرکتهای دانش بنیان و فناور و خلاق در این نمایشگاه هیچ محدودیتی قائل نشدیم و هر مجموعه ای که در حوزه های نوآوری خدمات و یا محصولی را عرضه نموده باشد، می تواند در اینوتکس حضور یابد.
عباسی فشمی تصریح کرد: شرکت ها برای حضور در این نمایشگاه نیاز است تا در سایت پارک پردیس ثبت نام کنند. ثبت نام در این نمایشگاه از امروز یکشنبه ۲۴ بهمن ماه شروع شده است و تا ۱۴ فرودین ماه سال آینده ادامه دارد.
دبیر نمایشگاه اینوتکس با تکیه بر این که ثبت نام زودهنگام مشمول دریافت تخفیفات برای حضور در این نمایشگاه می شود، تصریح کرد: شرکت هایی که تا ۱۴ اسفند ماه سالجاری نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند، از تخفیف ۳۰ درصدی بهره مند خواهند شد.
وی افزود: علاوه بر آن شرکتهای دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه اینوتکس می توانند از حمایت ۷۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی و شرکتهای خلاق از حمایت ۵۰ درصدی ستاد توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برخوردار شوند.
عباسی فشمی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه ۲۰ رویداد برگزار می شود، افزود: استیج اینوتکس با رویکرد بررسی موضوعات موجود در راه اندازی کسب و کار همچون این رویدادها است. استیج ایستگاه با رویکرد بررسی فناوری های آینده و تأثیر آن در زندگی از دیگر رویدادها است که بر مبنای آن فناوری هایی چون "بلاکچین"، "اینترنت اشیا" و "بیگ دیتا" همچون فناوری های آینده هستند که در این رویداد مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرند.
دبیر یازدهمین نمایشگاه اینوتکس، از معرفی برترین های رقابت "اینوتکس پیچ" در حاشیه این رویداد اطلاع داد و اظهار داشت: یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲، اینوتکس پیچ است که برای پنجمین سال، رقابتی بزرگ بین استارت آپ های سراسر کشور برگزار می گردد. اولین مرحله این رقابت ها که از دیماه ۱۴۰۰ تا اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ برپا می شود، رقابتی میان استارت آپ ها در ۶ شهر "شیراز"، "قم"، "زنجان"، "تهران"، "کرمانشاه" و "سمنان" برگزار و ایده های برتر هر شهر به انتخاب داوران محلی مشخص خواهند شد.
وی افزود: در ادامه از استارت آپ های برگزیده شده در مرحله مقدماتی به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ و شرکت در رقابت های نیمه نهایی و نهایی دعوت به عمل می آید.
سجادی تصریح کرد: در این مرحله استارت آپ ها ضمن بهره مندی از فرصت حضور در دوره پیش شتابدهی، امکان بهره مندی از خدمات ویژه از قبیل فضای کار اشتراکی رایگان، خدمات در ارتباط با سیستم های پرداخت آنلاین به منظور توسعه کسب و کار و آمادگی بیشتر جهت شرکت در رقابت نهایی را خواهند داشت.
دبیر نمایشگاه اینوتکس ضمن اشاره به رویداد اینوتکس ریورس (Reverse Pitch)، اظهار داشت: این رویداد با رویکرد عرضه نیازهای فناورانه برگزار می گردد و طی آن صنعتگران و شرکتهای مختلف به بیان نیازهای خود می پردازند و در بین حاضرین هم از شرکتهای فناور و کسانی که توانایی پاسخ دادن به این نیازها را دارند، دعوت می شود تا راهکارهای خویش را متناسب با نیاز مطرح شده عرضه کنند و این تبادل نیازها و توانمندی ها منجر به عقد قراردادهای همکاری خواهد شد.
منبع:

1400/11/24
23:44:32
5.0 / 5
372
تگهای خبر: آنلاین , خدمات , سایت , صنایع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
فوری خرید