افزایش قیمت محصولات وانت های زامیاد

افزایش قیمت محصولات وانت های زامیاد

فوری خرید: برمبنای نامه مدیرعامل شرکت زامیاد (زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا)، قیمت محصولات نیسان که سال هاست در سطح کیفی یک ستاره تولید می شوند و هیچ وقت هم ارتقا کیفیت نداشته و از قضا قرار بوده تولید این وانت های بی کیفیت تا آخر سال ۱۴۰۰ متوقف شود، برای سال جدید مشمول افزایش قیمت قابل توجهی نسبت به آخرین قیمت های سال قبل شده اند.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، همانطور که بر کسی پوشیده نیست، بحث کیفیت خودرو های داخلی چندان تعریفی نیست اما در میان همه خودرو ها وانت ها از همه بی کیفیت تر هستند. چند سالی است که پایین ترین سطح کیفی در تولید وانت ها متعلق به وانت های نیسان تولیدی گروه خودروسازی زامیاد (زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا) در سطح قیمتی دو است که تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب می کنند.
باوجود این که از اوایل سال قبل اعلام شد، تولید این وانت ها از چرخه تولید تا آخر سال ۱۴۰۰ خارج خواهد شد اما تا آخر سال هم همچنان شاهد تولید این نوع خودرو های بی کیفیت بودیم. این در حالیست که تعداد خیلی از آنها هم در پارکینگ ها به جهت همین کیفیت پایین و پاس نکردن استانداردهای لازم، انبار شده است؛ نکته جالب تر اما اینجاست که امروز (سه شنبه ۳۱ خرداد ماه) سیر محسن مرتضوی- مدیرعامل گروه خودروسازی زامیاد- در نامه ای خطاب به رئیس نظارت بر ناشران گروه صنعتی و معدنی سازمان اوراق بهادار اعلام نموده است:
"عطف به صورتجلسه نحوه قیمت گذاری خودرو معاونت امور صنایع وزارت صمت، تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۹ و همینطور صورت جلسه هیات مدیره این شرکت در تاریخ ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۱، نرخ جدید محصولات سبک تجاری گروه زامیاد مشمول افزایش قیمت شده است. "
بر این اساس قیمت پایه جدید برای سه ماهه اول سال ۱۴۰۱ در مقایسه با قیمت آنها در سه ماهه سوم ۱۴۰۰ به شرح زیر است:


منبع:

1401/03/31
19:07:57
5.0 / 5
453
تگهای خبر: خودرو , صنایع , كیفیت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
فوری خرید