دفاتر بسیج تجار و فعالین اقتصادی در استان ها

دفاتر بسیج تجار و فعالین اقتصادی در استان ها

به گزارش فوری خرید، رئیس بسیج تجار و فعالین اقتصادی کشور اظهار داشت: دفاتر بسیج تجار و فعالین اقتصادی با هدف بهبود معیشت مردم در استان ها راه اندازی می شود.به گزارش فوری خرید به نقل از مهر، غلامرضا حسن پور ظهر چهارشنبه در آئین افتتاح پایگاه تخصصی بسیج تجار و فعالین اقتصادی در اتاق بازرگانی اراک اظهار نمود: دفتر بسیج تجار و فعالین اقتصادی با هدف فراهم کردن زمینه حضور حداکثری فعالان اقتصادی در کشور سوریه به راه افتاده است.
وی خاطرنشان کرد: حفظ منافع ملی کشور مهم ترین رسالت بسیج است و در این خصوص بسیج تمام ظرفیت ها و توان خود در ابعاد متعدد را به کار خواهد گرفت.
رئیس بسیج تجار و فعالین اقتصادی کشور با اشاره به اینکه بسیج تجار و فعالین اقتصادی پشتیبانی از بخش خصوصی و فعالان اقتصادی را در دستور کار قرار داده، بیان نمود: این مهم با هدف مقابله با جنگ اقتصادی دشمن است، چون که امروز امنیت اقتصادی کشور هدف اصلی دشمن و بدخواهان نظام و انقلاب است و باید از فعالان اقتصادی حمایت و دفاع کرد.
حسن پور اظهار داشت: یکی از برنامه هایی که دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب و نظام دنبال می کنند، از کار انداختن بخش خصوصی است که از داخل تهی کردن بخش خصوصی را با جدیت دنبال می کنند.
وی تصریح کرد: بسیج از بخش خصوصی امین و صالح به شدت حمایت می کند چونکه بر این باور است که بخش خصوصی بزرگراه تولید و تجارت و عامل رونق و شکوفایی اقتصاد است.
رئیس بسیج تجار و فعالین اقتصادی کشور پشتیبانی از سرمایه گذاری و فعالان اقتصادی را امری ضروری دانست و اظهار داشت: حضور تیم های فنی و مهندسی در سایر کشورها به منظور توسعه و گسترش تجارت از کارکردهای بسیج تجار و فعالین اقتصادی کشور است.
حسن پور تسهیل گری امور در ارتباط با حوزه تجارت و توجه به بخش بین لملل را مهم ترین کارکرد بسیج تجار و فعالین اقتصادی کشور عنوان و افزود: در استان مرکزی باید به میزانی که به صنعت توجه می شود، به سایر مؤلفه های توسعه اقتصادی هم عنایت داشت.
وی تصریح کرد: بسیج تجار و فعالین اقتصادی کشور به منظور کمک به تقویت صادرات و فعالیت اقتصادی و بهبود معیشت مردم دفاتر بسیج تجار و فعالین اقتصادی را در تمامی استانهای کشور راه اندازی می نماید.


منبع:

1401/06/17
19:27:34
5.0 / 5
195
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
فوری خرید