فروش خودرو های جدید آمریکا ترمز کشید

فروش خودرو های جدید آمریکا ترمز کشید

فوری خرید: فروش خودرو های جدید ایالات متحده در ماه نوامبر باتوجه به نرخ بهره بالا ثابت خواهد بود.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، گزارشی از مشاوران صنعت خودرو J.D. Power نشان داد که انتظار می رود فروش خرده فروشی خودرو های جدید ایالات متحده در ماه نوامبر نسبتاً ثابت باشد برای اینکه قیمت های بالای خودرو، همراه با افزایش نرخ بهره، تقاضا را تعدیل می کند. مصرف کنندگانی که در بحبوحه کمبود مایل بودند پول بیشتری برای خودرو بپردازند، حالا به سبب بالا بودن قیمت عقب نشینی می کنند.
توماس کینگ، رییس بخش داده و تحلیل و بررسی در J.D. Power، بااینکه تقاضا، قیمت معاملات و سود خرده فروشی همچنان در بخش خرده فروشی قدرت را نشان می دهند، این معیارها نشانه هایی از تعدیل یا کاهش را نشان خواهند داد. کینگ اظهار داشت که انتظار دارد روند مشاهده شده در نوامبر تا سال ۲۰۲۳ ادامه یابد.
طبق این گزارش، انتظار می رود خرده فروشی خودرو های جدید در این ماه به ۹۳۳ هزار و ۴۰۲ دستگاه برسد که ۰.۳ درصد نسبت به نوامبر ۲۰۲۱ کاهش داشته است.
طبق گزارش رویترز، این گزارش نشان میدهد که انتظار می رود نرخ سالانه تعدیل شده فصلی نوامبر برای کل فروش خودرو های جدید ۱۳.۹ میلیون دستگاه باشد که نسبت به ۱۲.۹ میلیون دستگاه در سال قبل بالا رفته است. با این وجود، این گزارش حاکی از آنست که قیمت خودرو های جدید البته با سرعت کمتری نسبت به اوایل سال جاری همچنان درحال افزایش است.
منبع:

1401/09/03
17:01:03
5.0 / 5
409
تگهای خبر: خودرو , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
فوری خرید