با حضور وزیر كشاورزی انجام شد؛

عملکرد کمیسیون های رفع تداخلات در کمیسیون اصل نود بررسی گردید

عملکرد کمیسیون های رفع تداخلات در کمیسیون اصل نود بررسی گردید

به گزارش فوری خرید، سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از بررسی عملکرد کمیسیون های رفع تداخلات با حضور وزیر کشاورزی اطلاع داد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، علی خضریان با اشاره به جلسه کمیسیون اصل ۹۰ با وزیر جهاد کشاورزی، اظهار داشت: در این نشست قرار بود عملکرد کمیسیون های رفع تداخلات، صدور اسناد اراضی زراعی و بررسی راهکارهای موثر در پیش گیری از خرد شدن اراضی کشاورزی، اختلاف نرخ اوره کشاورزی با صنعتی (عرضه در بورس) و اقدامات در رابطه با توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی (بند ۳ سیاستهای کلی نظام در بخش کشاورزی) بررسی شود منتها به سبب طولانی شدن موضوع بررسی عملکرد کمیسیون های رفع تداخلات در سراسر کشور کل جلسه به آن اختصاصی پیدا کرد.
وی با اعلان اینکه گزارشی از ایرادات کمیسیون های رفع تداخلات در سراسر کشور با وزیر جهاد کشاورزی در بین گذشته شد و سازمان بازرسی کل کشور و مرکز پژوهش های مجلس نیز نظراتی مطرح نمودند، اضافه کرد: قرار شد کارگروهی به محوریت کمیسیون اصل ۹۰ و عضویت دستگاه های نظارتی، وزارت اطلاعات، سازمان بازرسی کل کشور، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تشکیل گردد. این کارگروه تا هفته آتی یعنی موعد جلسه بعدی با وزیر کشاورزی زمان دارد تصمیم واحدی درباره ی ایرادات موجود گرفته و نظر کارشناسی خودرا ارائه کند.
منبع:

1401/09/10
13:34:57
5.0 / 5
254
تگهای خبر: بورس , صنایع , كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فوری خرید