نام گذاری روز قناد در تقویم ملی

نام گذاری روز قناد در تقویم ملی

به گزارش فوری خرید، رئیس اتحادیه دارندگان قنادی اظهار داشت: امروز موفق شدیم مجوز نامگذاری روز قناد را از وزارت ارشاد و شورای فرهنگ عمومی کشور دریافت نماییم و ان شاءالله این نام در تقویم ملی ایران هم نوشته خواهد شد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، علی بهره مند در مراسم «روز ملی قناد» از طریق اندازی تلویزیون اینترنتی «قناد تی وی» و ساخت مستند «صد سال شیرین» در آن اطلاع داد و اظهار داشت: همواره آموزش و تکثیر هنر قنادی از دغدغه های اتحادیه بوده است. همینطور تاسیس آموزشگاه قنادان و تجهیز مدرن آن در سطح برترین آکادمی های منطقه، از افتخارات ما به حساب می آید.
رئیس اتحادیه دارندگان قنادی با اشاره به اینکه امروزه رسانه و بهره مندی از فضای رسانه ای از نقاط قوت مجموعه هایی است که جهانی می اندیشند، خاطرنشان کرد: نوید این امر را می دهم که تهیه و آماده سازی نخستین قسمت مستند قنادی ایران تحت عنوان « صد سال شیرین» که از جانب این تلویزیون تهیه شده، بسیار در خور توجه باشد.
بهره مند اظهار نمود: با بنیان گذاری مسابقات کیک های تجسمی ایران به صورت سالانه، نمایشگاه توانمندی قنادان کشور را در سطح ملی برگزار می نماییم. اتحادیه سال قبل در مسابقات برون مرزی که در ترکیه برگزار شد، شرکت کرد و از بین ۷۷ کشور رتبه دوم را به دست آورد. سال جاری هم یکی از واحدهای پرافتخار اتحادیه در مسابقات انگلیس شرکت کرده و رتبه دوم را کسب کرده است.
رئیس اتحادیه دارندگان قنادی اظهار داشت: امروز موفق شدیم مجوز نامگذاری روز قناد را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورای فرهنگ عمومی کشور دریافت نماییم و این نام در تقویم ملی ایران هم نوشته خواهد شد.1401/10/21
08:22:00
5.0 / 5
5265
تگهای خبر: نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فوری خرید