بازگشت دلار به کانال ۴۹ هزار تومان

بازگشت دلار به کانال ۴۹ هزار تومان

فوری خرید: نرخ انواع ارز در هفته ای که گذشت روند نسبتا ثابتی را تجربه نمود و البته نوسانات قیمتی دلار، یورو و سایر ارزها روند نزولی در بازار آزاد (غیر رسمی) و مرکز مبادله داشت.به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، شنبه هفته جاری (هفدهم تیر ماه) بازار ارز با ثبات نسبی قیمت نسبت به آخرین ساعات معاملات در روز پنجسنبه هفته گذشته (پانزدهم تیر ماه)، کار خودرا شروع کرد، اما این روند تا روز گذشته با ثبات و البته با نوسانات کم اما نزولی ادامه داشت.

به عنوان مثال هر دلار آمریکا در روز شنبه هفته جاری (هفدهم تیرماه) در بازار آزاد (غیررسمی) به حدود ۵۰ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده بود، اما همین نرخ تا روز یکشنبه با نوسان چند صد تومانی مواجه گردید. دوشنبه هفته جاری نیز چند صد تومان کم شد. همین روند قیمتی تا روز پایانی این هفته (پنجشنبه ۲۲ تیرماه) ادامه پیدا کرد و دلار نهایتاً با بیش از هزار تومان کاهش نرخ با قیمت ۴۹ هزار ۴۰۰ تومان هفته خودرا به انتها رساند.

البته قیمت دلار بصورت اسکناس و حواله روند با ثبات تری را داشت و نهایتاً چند تومان نوسان داشت. به شکلی که شنبه هفته جاری هفدهم تیر ماه ۴۱ هزار و ۲۵۹ تومان و ۳۷ هزار و ۵۰۹ تومان قیمت گذاری شد و روز گذشته به ۳۷ هزار و ۵۰۷ تومان رسید.

یورو نیز در اولین روز این هفته در حدود ۵۵ هزار تومان معامله شده بود، اما پس از گذشت دو روز، یعنی دوشنبه نرخ آن با کاهش ۶۰۰ تومانی مواجه و ۵۴ هزار و ۶۰۰ تومان معامله شد و نهایتاً در همین دامنه قیمتی باقی ماند.

این در حالی بود که نرخ اسکناس و حواله یورو نیز در مرکز مبادله ارز و طلا به ترتیب از ۴۵ هزار و ۲۲۹ تومان و ۴۱ هزار و ۱۱۶ تومان به ۴۵ هزار و ۸۸۸ تومان و ۴۱ هزار و ۷۱۶ تومان رسید.

درهم و سایر ارزها نیز در بازار به تبعیت از دلار و یورو روند قیمتی کم نوسانی را تجربه کردند و ثبات نسبی داشتند.
1402/04/24
10:52:37
5.0 / 5
301
تگهای خبر: بازار , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
فوری خرید