رصد هوشمند حریم شهر تهران در سال جدید

رصد هوشمند حریم شهر تهران در سال جدید

فوری خرید: مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران با اهمیت ترین اولویت سال 1403 این شرکت را تشریح نمود.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، مسعود رنجبریان پیرامون با اهمیت ترین اولویت های سال ۱۴۰۳ شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران اظهار داشت: ان شاءالله راه اندازی کامل سیستم هوشمند نه فقط بحث دوربین البسه و خودرویی بلکه بحث رصد هوشمند حریم شهر تهران را امسال داشته باشیم. کارها و ارتباط های خوبی برقرار شده است، با دانشگاه امام حسین(ع) درحال توافق های نهایی هستیم تا در سال ۱۴۰۳ رصد هزار و سیصد کیلومتری حریم شهر تهران را به صورت هوشمند انجام دهیم و ان شاءالله سطح تخلفات به شدت کاهش پیدا کند.
وی درباره ی موضوع سد معبر در تهران هم اظهارکرد: پیمودن مسیر درگاه ملی مجوزها می تواند به شدت بحث سد معبر را کاهش بدهد. چون مقرر است دستفروشان در جایگاه های مشخصی مستقر شوند. قرار نیست در تمام پیاده روها و خیابان ها باشند. مقرر است در فضاهایی بروند که برای بازارچه های محلی اختصاص داده شده است. اگر این اتفاق بیفتد با زحمتی که شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران می کشد، اگر این ۵۰۰۰ دستفروشی که قبلا شناسایی نمودند مجوزهایشان داده شود و همه کارهایش انجام بشود، فکر می کنم عمده دستفروشان در سطح شهر تهران ساماندهی شوند.
طبق گزارش سایت شهر، قبل تر مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران در مورد طرح نصب دوربین بر روی لباس نیروهای شرکت حریم بان و شهربان و همین طور دوربین های خودرویی گفته بود که این طرح آزمایشی به صورت پایلوت در منطقه ۶ و ۷ و در دو ناحیه از اول اسفند سال ۱۴۰۲ شروع شده است. در این دو ناحیه، دو اکیپ به دوربین خودرویی و دوربین البسه مجهز شده اند. طرح آزمایشی حدود دو ماه باید اجرا شود و همه ابعاد و مشکلات آن مشخص شود تا طرح اجرائی برای ۴۵۰ اکیپ خودرویی در سطح شهر تهران هم اجرائی شود.
منبع:

1403/01/09
16:44:54
5.0 / 5
95
تگهای خبر: بازار , خودرو , سایت , صنایع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
فوری خرید