انباشت سیب در كنار جاده های آذربایجان غربی ممنوع گردید

انباشت سیب در كنار جاده های آذربایجان غربی ممنوع گردید

فوری خرید: رئیس سازمان جهاد كشاورزی آذربایجان غربی از ممنوعیت انباشت سیب صنعتی و میوه های فصلی در حریم قانونی جاده ها و معابر عمومی استان امسال آگاهی داد.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، جلیلی در جمع خبرنگاران اضافه كرد: باغداران و بهره برداران بخش كشاورزی استان باید به منظور رعایت موارد بهداشتی در محل های جمع آوری سیب زیر درختی و سایر محصولات باغی و زراعی، تأمین سلامت شهروندان و حفظ دسترنج باغداران استان، با همكاری دستگاه های اجرایی ذیربط، سوژه جمع آوری سیب زیر درختی در راه جاده ها و انتقال به كارخانجات صنایع تبدیلی را ساماندهی كنند.

وی ادامه داد: بدین سبب هرگونه جمع آوری سیب زیر درختی و سایر میوه های فصلی در حریم قانونی جاده ها و به صورت غیر بهداشتی تخلف محسوب شده و در صورت مشاهده با متخلفین برخورد قانونی می شود.
رئیس سازمان جهاد كشاورزی آذربایجان غربی اظهار داشت: علاوه بر آن كارخانجات صنایع تبدیلی باید از خرید و تحویل محصولات از فعالان حقیقی و حقوقی فاقد مجوز اجتناب كنند.
وی با اشاره به اینكه تمهیدات لازم به منظور صدور مجوز فعالیت و تغییر كاربری در مكان های واجد شرایط فراهم گشته است اضافه كرد: متقاضیان حقیقی و حقوقی می توانند برای ستاندن مجوز فعالیت تا ۱۵ خرداد ماه مدیریت جهاد كشاورزی شهرستان ها بازگشت كنند.
جلیلی اظهار نمود: با عنایت به اهمیت موضوع، پیگیری های مستمر و جدی از طرف دستگاه های ذیربط به صورت روزانه برای جلوگیری از دپوی سیب زیر درختی در راه جاده ها به عمل آمده و بدین سبب همه عاملین و فعالان این بخش ملزم به رعایت موارد فوق الذكر هستند.

منبع:

1398/03/02
20:01:44
5.0 / 5
5319
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
فوری خرید