ارز ارزان گردید

ارز ارزان گردید

به گزارش فوری خرید نرخ ارز به روند كاهشی خود ادامه داد و قیمت ارزهای رایج در كشور نسبت به روز گذشته با كاهش همراه شده است.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، مدتی است كه ثبات به بازار ارز بازگشته و تغییرات چندانی در قیمت دلار صورت نمی گیرد، بر همین مبنا بانك ها امروز (سوم شهریور) هر دلار آمریكا را ۱۱ هزار و ۲۱۷ تومان می خرند كه نسبت به روز گذشته با كاهش حدود ۳۰۰ تومانی همراه بوده است.
همینطور هر یورو امروز در بانك ها به قیمت ۱۲ هزار و ۵۱۰ تومان خریداری می شود كه قیمت این ارز هم نسبت به روز گذشته حدود ۵۰۰ تومان، كاهش یافته است.
قیمت خرید هر پوند انگلیس در بانك ها هم ۱۳ هزار و ۷۹۳ تومان است.

ارز مسافرتی ۱۰۰ تومان ارزان شد
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به صورتی كه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۳ هزار و ۱۳۹ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد.

نرخ ارز در صرافی های بانك
اما صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۱۰۰ تومان كاهش دادند؛ به صورتی كه قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان است.
این صرافی ها امروز هر یورو را به قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان می خرند و ۱۳ هزار تومان می فروشند كه نسبت به روز گذشته ۱۰۰ تومان كاهش قیمت داشته است.1398/06/03
19:45:46
5.0 / 5
5218
تگهای خبر: بازار , خرید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
فوری خرید