جدیدترین قیمت دلار و یورو

جدیدترین قیمت دلار و یورو

فوری خرید: با وجود اینكه قیمت دلار و یورو در صرافی های مجاز بانك مركزی نسبت به روز گذشته ارزان شده اند، بانك ها نرخ خرید این ارزها از مردم را نسبت به روز گذشته افزایش دادند.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، بازار ارز مدتی است كه با ثبات نسبی همراه می باشد و نوسانات هیجانی در بازار دیده نمی گردد، بر همین مبنا بانك ها امروز (۱۱ شهریور) هر دلار آمریكا را ۱۱ هزار و ۱۹۸ تومان می خرند كه نسبت به روز گذشته كمتر از ۱۰۰ تومان افزایش داشته است.
همین طور هر یورو امروز در بانك ها به قیمت ۱۲ هزار و ۳۰۷ تومان خریداری می شود كه قیمت این ارز نیز نسبت به روز گذشته با افزایش كمتر از ۱۰۰ تومانی همراه بوده است.
قیمت خرید هر پوند انگلیس در بانك ها نیز ۱۳ هزار و ۶۱۳ تومان است.

ارز مسافرتی ۱۳۰۰۰ تومان شد
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ بطوریكه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۲ هزار و ۶۶۸ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۳ هزار تومان می رسد.

نرخ ارز در صرافی های بانك
اما صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۲۰۰ تومان كاهش دادند؛ بطوریكه قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان است.
این صرافی ها امروز هر یورو را به قیمت ۱۲ هزار و ۳۵۰ تومان می خرند و ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان می فروشند كه نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان كاهش قیمت داشته است.
منبع:

1398/06/11
19:08:40
5.0 / 5
5303
تگهای خبر: بازار , خرید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
فوری خرید