رییس سازمان برنامه و بودجه:

كشور باید ارزانتر اداره شود

كشور باید ارزانتر اداره شود

به گزارش فوری خرید رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور گفت: انتظاری كه از سازمان برنامه و بودجه وجود دارد این است كه در صورت امكان، كشور ارزانتر اداره شود.به گزارش فوری خرید به نقل از صدا و سیما، محمدباقر نوبخت در چهاردهمین جلسه ستاد تهیه و تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ كل كشور، تصریح كرد: بر مبنای قانون بودجه سال ۹۸، در كشور ۴۴۸ هزار میلیارد تومان برای خدماتی كه صورت می گیرد هزینه می شود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور اظهار داشت: انتظاری كه از سازمان برنامه و بودجه وجود دارد این است كه در صورت امكان، كشور ارزانتر اداره شود.
وی افزود: در سازمان برنامه و بودجه كمیته هایی تشكیل شد و دفاتر این سازمان در دستگاه ها مامور شدند تا خدماتی را كه از جانب دولت به جامعه عرضه می شود، بازنگری كنند كه آیا می شود خدماتی كه عرضه می شود از جانب دولت پرداخت نشود و یا اینكه خدماتی را كه دولت پرداخت نمی كند، دولت پرداخت كند، موارد این چنینی بررسی گردید و كمیته ها گزارشی تهیه كردند و پیشنهادهایی دادند كه می شود در دستگاه های موجود و نظام های اداری اصلاحاتی ایجاد كرد.
رئیس سازمان برنامه بودجه كشور افزود: آنچه كه كمیته ها عرضه كردند صرفا كار كارشناسی و پیشنهاد تخصصی است و گزارش های تهیه شده نهایی نیست و پیشنهاد می شود بر روی این گزارش ها مقدماتی و غیر قابل استناد قید شود.
وی اضافه كرد: با دستگاه ها رایزنی می نماییم چونكه باید نظر كارشناسی دستگاه های ذیربطی را كه مقرر است اصلاحاتی صورت گیرد، مد نظر قرار دهیم.

1398/08/08
09:24:43
5.0 / 5
5150
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
فوری خرید