نخستین شتابدهنده معدن تا آخر سال جاری راه اندازی می شود

نخستین شتابدهنده معدن تا آخر سال جاری راه اندازی می شود

فوری خرید: مدیرعامل شركت سرمایه گذاری صدرتامین (تاصیكو) اظهار داشت: نخستین شتابدهنده بخش معدن با همكاری و مشاركت شركتهای دانش بنیان تا آخر سال جاری راه اندازی می شود.


به گزارش فوری خرید به نقل از تاصیكو، غلامرضا سلیمانی، نهضت بومی سازی قطعات را یكی از اولویت های كلیدی در تاصیكو برشمرد و اظهار داشت: بومی سازی قطعات در دستور كار همكاران ما در شركت های تابعه قرار گرفته است و تا به امروز اقدامات قابل قبولی را در زمینه بومی سازی شاهد بوده ایم.
وی اظهار نمود: باتوجه به گستردگی كارهای بعضی از شركتهای تابعه، سیاست پیاده سازی ایده های نوین و برقراری ارتباط مستقیم دانشگاه با صنعت در برنامه كاری شركتها قرار گرفته است و خوشبختانه گزارشهای قابل قبولی در امتداد همكاری دانشگاه و صنعت دریافت كرده ایم كه در روز افتتاحیه شتابدهنده اعلام و رونمایی خواهیم كرد.
بگفته وی الان شركتهای تابعه با تكیه به دانش جوانان ایرانی مانع از خروج ارز از كشور شده اند و بر طبق اعلام صاحبنظران و متخصصان قطعات بومی سازی شده كیفیتی مشابه قطعات وارداتی دارند.
بنا بگفته سلیمانی، بعد از برگزاری جلسات گوناگون و كاربردی با هیات مدیره و مدیران تاصیكو تصمیم به راه اندازی شتابدهنده بخش معدن با مشاركت شركت های دانش بنیان گرفته شد و نخستین شتاب دهنده تا اختتام امسال راه اندازی می شود.
وی درباره عملكرد ۹ ماهه شركتهای تابعه تاصیكو نیز اظهار نمود: بررسی عملكرد شركتهای تابعه به انتها رسیده است و گزارش آن طی روز های آینده از طرف روابط عمومی صدرتامین به رسانه ها اعلام خواهد شد.
وی در مورد آخرین وضعیت سهام تاصیكو نیز اظهار داشت: سود هر سهم درانتها سال دو برابر خواهد بود و ما به وعده ای كه به سهامداران داده بوده ایم عمل كرده و خواهیم كرد. تمامی مدیران تاصیكو بر طبق برنامه اقدامات را در دستور كار خود قرار داده اند و سهامداران با خیال آسوده از سهم خود نگهداری كنند.1398/10/25
20:00:30
5.0 / 5
5065
تگهای خبر: تخصص , كیفیت , واردات , وارداتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
فوری خرید