سردار اشتری در گفت وگو با مهر:

هنوز به تعداد دستگاه های ایكس ری در گمركات اضافه نشده است

هنوز به تعداد دستگاه های ایكس ری در گمركات اضافه نشده است

به گزارش فوری خرید فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: پیگیر تامین كمبودها هستیم ولی هنوز درخواست ما در خصوص تامین دستگاه های ایكس ری در گمركات انجام نشده است.سردار حسین اشتری در گفت و گو با خبرنگار مهر در پاسخ به سوالی در خصوص اینكه آیا كمبود دستگاه ایكس ری در گمركات تامین شده است، اظهار نمود: هنوز به تعداد دستگاه های ایكس ری داخل گمركات اضافه نشده است.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اضافه كرد: البته ما پیگیر تامین كمبودها هستیم و امیدواریم این دستگاه ها در اختیارمان قرار بگیرد ولی هنوز درخواست ما در خصوص تامین دستگاه های ایكس ری در گمركات انجام نشده است.
به گزارش فوری خرید به نقل از مهر، سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا مردادماه امسال در همایش رؤسای پلیس ها اقتصادی با اشاره به اینكه بكارگیری تجهیزات نوین در كنترل بار و محموله می تواند پروسه قاچاق را كم كند، اظهار داشت: من اطلاع دارم كه در مجموع ۱۵۷ گمرك كشور هم اكنون فقط ۱۵ دستگاه ایكس ری فعال است.
وی با طرح این سوال كه آیا ما نمی توانیم ۲۰۰ دستگاه ایكس ری تامین نماییم تا با قاچاق مبارزه شود، افزود: البته در آخرین جلسه ستاد مركزی مبارزه با قاچاق، یكی از موضوعات مطرح شده تامین تجهیزات مورد نیاز بود، بطوریكه رئیس جمهور خطاب به وزیر اقتصاد دستور پیگیری در این زمینه را دادند كه امیدوارم این تجهیزات زودتر تامین شود.منبع:

1398/12/05
14:07:32
5.0 / 5
4457
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
فوری خرید