در گزارش فوری خرید تشریح شد؛

كرونا شبكه فروش نساجی بروجرد را مختل كرد

كرونا شبكه فروش نساجی بروجرد را مختل كرد

به گزارش فوری خرید رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با اشاره به اینكه كرونا شبكه فروش كارخانه نساجی بروجرد را مختل كرده، اظهار داشت: این كارخانه برای فعالیت مجدد نیازمند به سرمایه در گردش است.محمدرضا صفی خانی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به برخی اخبار در ارتباط با تعدیل نیرو در كارخانه نساجی بروجرد، تصریح كرد: این كارخانه تعدیل نیرو نداشته است، كارخانه نساجی بروجرد به صورت معمول در روزهای نوروز تعطیل می باشد و قاعده ای بوده كه همیشه داشته است.
شبكه فروش نساجی بروجرد با مشكل روبرو شده است
وی، اظهار داشت: شبكه فروش این كارخانه با مشكل روبرو شده است، با بحث كرونا هم فروشگاه های این كارخانه در سطح كشور تعطیل شد و هم تُجاری كه با این كارخانه فعالیت داشتند به لحاظ اینكه فروش بازار نداشتند، نتوانستند كه خرید از آن داشته باشند و هم تعهدات قبلی خویش را عملیاتی كنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با تاكید بر اینكه یك سری مشكلات مالی در ارتباط با بحث بازار دست به دست هم داد تا مقداری تولید این كارخانه با مشكل مواجه شود، اظهار داشت: در این راستا ما تاكید كردیم كه این كارخانه تولید خویش را تداوم بدهد، كارخانه به دنبال عوض كردن شبكه فروش خود برود و از فروش های اینترنتی استفاده نماید.
صفی خانی، خاطرنشان كرد: شبكه مویرگی این كارخانه در سطح كشور مغازه بود، مردم باید رجوع می كردند و این در حالیست كه همه آنها بر مبنای مصوبات ستاد ملی كرونا تعطیل بودند.
پیگیری برای اختصاص سرمایه در گردش به كارخانه
وی در ادامه با تاكید بر اینكه به دنبال این هستیم كه این كارخانه فعالیت خویش را شروع كند، اظهار داشت: در این رابطه كارخانه احتیاج به سرمایه در گردش دارد، پیش از عید ما كارخانه را به بانك ملی و سپه معرفی كردیم، در این راستا از این دو بانك درخواست داریم كه روند بررسی پرونده این كارخانه را تسریع دهند تا فعالیت خویش را با استفاده از سرمایه در گردش شروع كند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، اظهار داشت: هم اكنون مواد اولیه گران شده و خرید هم نقدی است، كارخانه هم هر چه كه فروخته است به صورت چكی است و پولی برای خرید مواد اولیه ندارد و احتیاج به حمایت جدی دو بانك یاد شده دارد.
راه اندازی خط تولید ماسك در روزهای شیوع كرونا
صفی خانی با اشاره به اینكه اگر طی چند روز آینده سرمایه در گردش در اختیار این كارخانه قرار داده شود بلافاصله تولید خویش را شروع می كند، اظهار داشت: در عین حال این كارخانه تعطیل نیست و در روزهای كرونا چند هزار ماسك با فعال كردن خط ماسك در اختیار مردم قرار داد.
تقاضای بازار كارخانه به شدت پایین آمده است و بنابراین كارخانه تحت تاثیر قرار گرفته است
وی با اشاره به اینكه برخی از كارگران در این ایام سر كار بودند و كارخانه برای تأمین ماسك كمك كرد، بیان داشت: كارخانه تعطیل مطلق نبود، تعطیلی سالیانه ایام نوروز بوده كه مانند روال گذشته بوده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، اظهار داشت: اما كرونا شبكه فروش كارخانه را با مشكل مواجه كرده است، تجاری كه با این كارخانه در ارتباط بودند با مشكل مواجه گشتند و تقاضای بازار كارخانه به شدت پایین آمده است و بنابراین كارخانه تحت تاثیر قرار گرفته كه امیدواریم با روش های مختلف معمول شبكه فروش آن تقویت شود و تقاضای بالا برود.
صفی خانی، خاطرنشان كرد: در این كارخانه هزار و ۲۰۰ نفر مشغول به كار هستند.

1399/01/31
21:55:26
5.0 / 5
3716
تگهای خبر: بازار , خرید , فروش , فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
فوری خرید