برای مرحله دوم فروش فوق العاده ایران خودرو:

مهلت واریز تمدید گردید

مهلت واریز تمدید گردید

به گزارش فوری خرید طبق اعلام معاون بازاریابی و فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، مهلت واریز وجه برای برندگان خودرو های مرحله دوم طرح فروش فوق العاده این شركت تا ۲۰ مردادماه تمدید گردید.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، با عنایت به این که اسامی منتخبان دومین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو که از ۹ مردادماه جاری به مدت سه روز و با عرضه پنج محصول و ظرفیت ۱۴ هزار دستگاه خودرو صورت گرفته بود، از روز سه شنبه (۱۴ مرداد) از راه سایت فروش ایران خودرو انتشار یافت، مشتریان منتخب به مدت سه روز مهلت واریز وجه داشتند.
هم اکنون اسامی منتخبین قرعه کشی مرحله دوم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در سایت فروش این خودروسازی به نشانی esale.ikco.ir در دسترس همگان قرار دارد.
باتوجه به اینکه فرصت محدود باقی مانده از مهلت تعیین شده برای واریز وجه برندگان این طرح، بابک رحمانی- معاون بازاریابی و فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو- ضمن تبریک عید بزرگ غدیر خم، اعلام نموده است که با عنایت به تعطیلی روز شنبه و بنابرخواست بعضی از مشتریان که احتیاج به رفتن به بانک داشتند، مهلت واریز وجه تا دوشنبه (۲۰ مردادماه) تمدید گردید.
وی ضمن تاکید بر اینکه عدم واریز، به منزله انصراف از ثبت نام قطعی خواهد بود؛ اظهار نمود: خودرو های فروش فعلی را زودتر از موعد تحویل سه ماهه واگذار خواهیم کرد و به دنبال آن برنامه فروش فوق العاده بعدی بعد از واگذاری تعهدات بوجود آمده در فروش جاری، برنامه ریزی خواهد شد.1399/05/17
21:32:19
5.0 / 5
2673
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فوری خرید