رئیس سازمان امور مالیاتی اعلام كرد؛

شكایت سازمان امور مالیاتی از برخی دستگاه های دولتی

شكایت سازمان امور مالیاتی از برخی دستگاه های دولتی

رئیس سازمان امور مالیاتی، از اقامه دعوای این سازمان بر ضد برخی دستگاه های دولتی به علت عدم عرضه اطلاعات مالی خود اطلاع داد.به گزارش فوری خرید به نقل از صدا و سیما، امید علی پارسا اظهار داشت: ضد برخی دستگاه های دولتی که داده ها و اطلاعات خویش را در اختیار این سازمان قرار نمی دهند، از راه دادستانی اقامه دعوای قضائی و اعلام جرم شده است.
رئیس سازمان امور مالیاتی در پاسخ به سوالی درباره لزوم اتصال سامانه های دستگاه های مختلف دولتی به یکدیگر و استفاده از این اطلاعات اظهار داشت: اجزای مختلف حاکمیت باید به داده ها و اطلاعات سایر اجزا دسترسی داشته باشند و این مورد در جهان امروز برای اداره کشور ضروری می باشد.
وی با اشاره به لزوم استفاده از برخی داده ها در مورد تصمیم گیری های مالیاتی اظهار داشت: دولت اجازه دارد که امکان استفاده از این اطلاعات را به اجزا و دستگاه های مختلف بدهد.
پارسا افزود: در همین راستا سازمان امور مالیاتی هم جهت استفاده از اطلاعات برخی دستگاه ها اقدام نموده و ضد آنهایی که از دادن این اطلاعات خودداری کرده اند اقامه دعوا شده و در حال پیگیری است.
وی اضافه کرد: در مورد تعداد دیگری از دستگاه ها هم که اطلاعات نداده اند با سازمان برنامه و بودجه و خزانه کل کشور صحبت کرده ایم تا تخصیص منابع آنها را انجام ندهند و به مرور این دریافت اطلاعات تکمیل خواهد شد. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4


منبع:

1399/06/15
23:05:16
5.0 / 5
2490
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
فوری خرید