گوجه فرنگی های جنوب كمتر از یك ماه دیگر وارد بازار می شود

گوجه فرنگی های جنوب كمتر از یك ماه دیگر وارد بازار می شود

به گزارش فوری خرید رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی استان تهران اظهار داشت: حدود 20 تا 25 روز دیگر گوجه فرنگی های جنوب وارد بازار می شوند و بازار به تعادل خواهد رسید.اسدالله کارگر در گفت و گو با ایسنا در باره افزایش قیمت گوجه فرنگی در هفته های اخیر اظهار داشت: این نکته اهمیت دارد که بدانیم فصل تغییر کرده است و به سبب سردی هوا گوجه فرنگی در مناطق اطراف تهران کمتر و دیرترعمل می آید.

وی افزود: هم اکنون فقط جنوب کشور تامین کننده گوجه فرنگی کل کشور است و تا این گوجه ها وارد بازار شوند و بازار نیز تنظیم شود زمان می برد و حدود ۲۰ تا ۲۵ روز دیگر گوجه فرنگی های جنوب وارد بازار خواهند شد.

رئیساتحادیه فروشندگان میوه وسبزی استان تهران در پاسخ به این پرسش که در بعضی از مغازه ها هرکیلو گوجه فرنگی بیش از ۲۰ هزارتومان هم به مشتریان عرضه می شود و آیا نظارتی براین واحدها وجود دارد یا خیر، اظهار داشت: بحث گرانفروشی مطرح نیست و گرانی بار از مبدا است. فروشندگان نیز بر طبق فاکتور خریدشان از میدان مرکزی با سود مصوب محصولات خودرا به فروش می رسانند.

به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا بر طبق گزارش های رسیده گوجه فرنگی درجه یک در خرده فروشی های سطح شهر تهران ۱۵ تا ۲۰ هزارتومان و گوجه فرنگی درجه دو و سه نیز با قیمت کمتر از ۱۳ هزارتومان به مصرف کنندگان عرضه می شود.
منبع:

1399/08/20
12:32:05
5.0 / 5
1689
تگهای خبر: بازار , خرید , فروش , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فوری خرید