قاسمی در تذكر شفاهی:

چرا افزایش حقوق فرهنگیان را با عنایت به ارتقای مدرك تحصیلی آنها استثناء می كنیم؟

چرا افزایش حقوق فرهنگیان را با عنایت به ارتقای مدرك تحصیلی آنها استثناء می كنیم؟

فوری خرید: نماینده مردم فیروزكوه در مجلس اظهار داشت: معلم سرمایه و باغبان نسل فرداست. وضعیت حقوق، پاداش بازنشستگی، حق بیمه، صندوق فرهنگیان این قشر فرهیخته را دریابیم. چرا افزایش حقوق فرهنگیان را با عنایت به ارتقای مدرك تحصیلی استثناء می كنیم؟


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، قاسم میرزایی نماینده مردم فیروزكوه درمجلس در جلسه ی علنی امروز (سه شنبه) در تذكری شفاهی ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: ولایت فقیه میراث بنیان گذر معمار انقلاب، امام خمینی (ره) است. ما امروز باید به نسل جوان پاسخ دهیم كه با عدالتی كه به نام امیرالمومنین (ع) از آن دم زده ایم و با میراث پیامبر (ص) چه كرده ایم؟
میرزایی در ادامه با اشاره به اینكه «در آستانه اعداد و ارقام بودجه هستیم.» اظهار داشت: یادمان نرود كه معلم سرمایه و باغبان نسل فرداست. وضعیت حقوق، پاداش بازنشستگی، حق بیمه، صندوق فرهنگیان این قشر فرهیخته را دریابیم. چرا افزایش حقوق فرهنگیان را با عنایت به ارتقای مدرك تحصیلی استثناء می كنیم؟
نماینده مردم فیروزگوه در مجلس اظهار داشت: كارگران خسته با رنج و شرم از دست رنجی كه با آن حتی نمی توان یك زندگی ساده را گذراند، زندگی می كنند. زندگی آنها هر روز سخت تر، مشقت آورتر از روز قبل است و آنها را در وضعیت دردناك تری قرار داده است. اولویت ما حذف دیگر اولویت ها و پرداختن به حقوق آنها است.
وی خطاب وزیر جهاد كشاورزی اظهار داشت: یك دفعه برای همیشه كشاورزان فیرزكوه كه بیشتر از ۳۰۰ هزار تن میوه تولید می كنند را از گیر و دار اداری برهانید. استمهال وام های كشاورزی سلیقه ای انجام می شود.

دبیر: محمد نوراللهی


1397/11/02
14:52:36
5.0 / 5
5028
تگهای خبر: بیمه , حقوق , كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
فوری خرید