ارزیابی كیفیت خودرو های تولیدی در آبان ماه

ارزیابی كیفیت خودرو های تولیدی در آبان ماه

ارزیابی کیفیت وانت های تولیدی آبان ماه سال جاری نشان میدهد که همچون روال سابق چند ماهه اخیر، باوجود آمار بالای تولید این دست از خودرو ها، از کیفیت چندان بالایی برخوردار نیستند و باکیفیت ترین های آنها، سه ستاره اند.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، آخرین ارزیابی صورت گرفته از طرف شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) جهت بررسی وضعیت کیفیت گروه وانت های تولیدی داخل در آبان ماه امسال، در سطح قیمتی یک، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی سه ستاره کیفی از پنج ستاره را کسب کرده است و دسته وانت های با بیشترین میزان کیفیت در این ارزیابی قرار گرفته است.
در گروه قیمتی دو نیز وانت نیسان ریچ، وانت سایپا ۱۵۱، وانت کارا ۲۰۰۰ تک کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دوکابین تیپ ۳ نیز توانسته اند، در این سطح از کیفیت قرار گرفته و هریک، سه ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.
در همین سطح قیمتی وانت آریسان هم دو سه از پنج ستاره کیفی را ستاندن کرده است.
در نهایت نیز در سطح قیمتی دو، دو مدل وانت نیسان تک سوز و دوگانه سوز نیز هرکدام یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده اند.
به جز این دو مدل نیسان شرکت زامیاد که در گزارش وانت های تولیدی مهرماه سال جاری، به آنها اشاره نشده بود؛ الباقی وانت های فوق الذکر، در آبان ماه نیز با همان سطح کیفیت وانت های تولیدی مهرماه تولید شده اند.1399/10/01
18:11:51
5.0 / 5
1461
تگهای خبر: خودرو , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
فوری خرید