تولید خودرو های سنگین در وضعیت خوب

تولید خودرو های سنگین در وضعیت خوب

به گزارش فوری خرید ارزیابی کیفی صورت گرفته از خودرو های سنگین تولیدی دومین ماه سالجاری نشان داده است که علاوه براینکه خودروسازان داخلی در تولید خودرو های سنگین عملکرد بسیار بهتر از سایر انواع خودرو های داخلی دارند؛ گروه بهمن موتور هم در صدر تولید باکیفیت قرار دارد و سه خودرو پنج ستاره و دو خودرو چهارستاره در این ارزیابی ثبت کرده است.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، طبق گزارش ارزشیابی کیفی صورت گرفته از جانب شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) در گروه خودرو های سنگین تولیدی اردیبهشت ماه سال جاری، در بخش مسافربری در گروه خودرو های مینی بوس و میدل باس، مینی بوس ایسوزو سحر و در گروه کامیونت ها، NPR۷۵K و NMR۸۵ که همگی تولیدی شرکت بهمن دیزل هستند، بالاترین سطح کیفیت را کسب کرده و پنج ستاره ای شده اند.
در گروه مینی بوس ها، مینی بوس آرین تولیدی شرکت ایران خودرو دیزل هم موفق به کسب سه ستاره از پنج ستاره کیفی شده است.
همینطور در بخش مسافربری و در گروه اتوبوس های شهری، اتوبوس ATROS ایران خودرو دیزل هم سه ستاره کیفی را به خود مختص کرده است.
در گروه خودرو های باری در بخش کامیونت ها، از محصولات گروه خودروسازی بهمن دیزل همانطور که ذکر شد، کامیونت ایسوزو NMR۸۵ و کامیونت ایسوزو NPR۷۵K تمام پنج ستاره کیفی را از آن خود کرده و بعد از آن کامیونت شیلر بهمن دیزل و کامیونت الوند شرکت سایپادیزل چهار ستاره ای شده اند.
طبق ارزیابی صورت گرفته، در بخش کامیون ها هم به ترتیب کامیون ایسوزو NPR۷۵M بهمن دیزل چهار ستاره کیفی و کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل سه ستاره کیفی را به خود اختصاص داده اند.
در دسته کشنده ها هم خودروی FAW J۶ سیباموتور، نیوفوتون Auman H۴ ایران خودرو دیزل و سیتراک C۷ شرکت پیلسان چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده اند.
کشنده سیتراک C۷ دوماهی است که ارتقا کیفیت داشته است ودر حالی که تا آخر سال ۱۳۹۹ در رده خودرو های سه ستاره بوده و از آغاز سال جاری در رده خودرو های چهارستاره کیفی تولید می شود.
در حالی در وانت ها بالاترین سطح کیفیت اکتسابی، سه ستاره است که در گروه خودرو های سنگین حداقل کیفیت سه ستاره بوده و خودرویی باکیفیت پایین تر از سه ستاره تولید نمی گردد و در گروه سواری ها هم درست است که خودروی تک ستاره تولید نمی گردد اما تعداد پنج ستاره ها هم به یک مدل یا نهایت دو مدل محدود شده و اکثرا سه ستاره یا چهار ستاره هستند.1400/04/12
22:47:51
5.0 / 5
766
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
فوری خرید