فرماندار خبرداد

بهره برداری از شرکت مصنوعات چوبی اندیمشک تا آخر سال

بهره برداری از شرکت مصنوعات چوبی اندیمشک تا آخر سال

به گزارش فوری خرید خوزستان فرماندار اندیمشک با اعلان اینکه شرکت تولیدکننده مصنوعات چوبی اندیمشک تا آخر سال مورد بهره برداری قرار می گیرد، اظهار داشت: این شرکت بیش از 100 فرصت شغلی در شهرستان به وجود می آورد.



پیمان جهانگیری در نشست با معاون عمرانی فرماندار، رییس اداره صمت و سرمایه گذار شرکت اورنج تولیدکننده مصنوعات چوبی، با اعلان اینکه از سرمایه گذاران حمایت همه جانبه صورت می گیرد، اظهار نمود: در چند سال اخیر در اندیمشک جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال جهت کاهش نرخ بیکاری شهرستان و رضایتمندی عمومی، اولویت اول مسئولین شهرستان بوده است.

به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، وی اشاره کرد: شرکت اورنج تولیدکننده مصنوعات چوبی شامل مبلمان اداری، کابینت، سرویس خواب و سیسمونی با حجم سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیارد تومان در شهرک صنعتی اندیمشک در دست راه اندازی است.

جهانگیری با اعلان اینکه فاز اول این طرح تا آخر سال مورد بهره برداری قرار گیرد، اظهار داشت: هم اکنون تعداد ۲۲نفر در این شرکت اشتغال درند و تا آخر سال این تعداد به ۶۰ نفر و سپس به ۱۰۰نفر افزایش پیدا خواهدنمود.

وی با اعلان اینکه صنعت چوب یکی از با اهمیت ترین و پردرآمدترین صنایع موجود در کشور و بازارهای جهانی است، اظهار نمود: بازار هدف اول تولید مصنوعات چوبی اندیمشک، استان خوزستان و در مراحل بعدی سایر مناطق کشور و کشورهای خارجی است.

فرماندار اندیمشک اشاره کرد: اولویت اول سرمایه گذاران در شهرستان اندیمشک، باید استفاده از نیروی کار بومی باشد.





منبع:

1400/11/17
22:30:10
5.0 / 5
453
تگهای خبر: بازار , صنایع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
فوری خرید