خودروی برقی فورد عامل از میان رفتن 8000 شغل می شود؟

خودروی برقی فورد عامل از میان رفتن 8000 شغل می شود؟

فوری خرید: بلومبرگ نیوز روز چهارشنبه به نقل از منابع آگاه گزارش داد که شرکت خودروسازی فورد در کوشش برای کاهش هزینه ها و تشدید تمرکز بر خودرو های الکتریکی، درحال آماده شدن برای کاهش 8000 شغل در هفته های آتی است.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، بلومبرگ گزارش داد که انتظار می رود این کاهش در نیروی کار حقوق بگیر فورد و همین طور واحد فورد بلو باشد که در ماه مارس برای اجرای عملیات موتور احتراق داخلی این شرکت بوجود آمد. این کاهش ها که جزییات آن نهایی نشده و ممکنست تغییر کند، احتمالاً بصورت مرحله ای انجام و تابستان امسال شروع شود.
یکی از سخنگوهای فورد اظهار داشت که این شرکت در مورد حدس و گمان اظهار نظر نمی کند اما یک کنفرانس تلفنی برای بروزرسانی سرمایه گذاران در مورد برنامه های خود برای دستیابی به اهداف تولید سالانه ۶۰۰ هزار خودروی الکتریکی تا سال ۲۰۲۳ و بیش از ۲ میلیون دستگاه تا آخر سال ۲۰۲۶ برنامه ریزی نموده است.
فورد در ماه مارس، هزینه های خودرو های برقی را تا سال ۲۰۲۶ از هدف قبلی خود یعنی ۳۰ میلیارد دلار به ۵۰ میلیارد دلار افزایش داد. این شرکت مستقر در شهر دیربورن میشیگان نیز در آن زمان اظهار داشت که تجارت خودرو های برقی آن تا آن زمان که تولید مدلهای نسل بعدی در سال ۲۰۲۵ شروع نشود، سودآور نخواهد بود.
منبع:

1401/04/30
18:00:41
5.0 / 5
289
تگهای خبر: حقوق , خودرو , كنفرانس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
فوری خرید