از صبح امروز؛

شروع مزایده ۱۰۶۲ خودروی خارجی

شروع مزایده ۱۰۶۲ خودروی خارجی

فوری خرید: مزایده هزار و 62 خودروی وارداتی در سامانه ستاد برای عموم مردم از بامداد امروز شروع شده و تا ساعت 24 روز 12 مهرماه ادامه خواهد داشت.به گزارش فوری خرید به نقل از مهر، طبق اعلام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، هزار و ۶۲ دستگاه خودروی خارجی رسوبی که از سال ۹۶ با ظن قاچاق کشف شده و در انبارهای ۹ استان کشور باقی مانده بود، به صورت الکترونیکی به مزایده گذاشته شد.
بر این اساس، از امروز امکان بازدید الکترونیکی از این خودرو ها در سایت اموال تملیکی فراهم شده و در نهایت ۱۶ مهر این مزایده رمزگشایی خواهد شد و برندگان اعلام می شوند.
از ۷ تا ۱۲ مهر علاوه بر بازدید از خودرو ها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می توانند با داشتن امضای الکترونیکی پیشنهاد قیمت دهند.
از جمله شرایط شرکت در این مزایده داشتن توکن (امضا الکترونیکی) است؛ افراد با رفتن به سایتhttps: www.gica.ir می توانند درخواست امضای الکترونیکی دهند و آنرا در دفتر اسناد رسمی و یا دفاتر پیشخوان خدمات دولت دریافت نمایند.
در این باره آرش عسگری رییس سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) اظهار داشت: در این مزایده افراد برای درج پیشنهاد قیمت می بایست ۱۵ درصد قیمت کالاهای مورد نظر خودرا به صورت ضمانت پرداخت کنند. این ضمانت نامه می تواند به دو صورت (ضمانت نامه بانکی و واریز نقدی) صورت بگیرد. افرادی که دارای امضای الکترونیک بوده و پیش از این در سامانه ستاد ثبت نام کرده بودند، می توانند الان وارد این سامانه شده و مشخصات خودرو های عرضه شده را مشاهده کنند.
وی تصریح کرد: همه افراد برای ثبت قیمت پیشنهادی باید تضمین پرداخت کنند. این تضمین با به انتها رسیدن مزایده و مشخص شدن برندگان، به افرادی که برنده این مزایده نشده اند بازگردانده خواهد شد.

1401/07/11
11:02:35
5.0 / 5
173
تگهای خبر: خدمات , خودرو , سایت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فوری خرید