رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی عنوان كرد

قیمت میوه های نوبرانه را تایید نمی کنیم

قیمت میوه های نوبرانه را تایید نمی کنیم

فوری خرید: فوری خرید: رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی استان تهران دلیلهای بالا بودن قیمت تعدادی از اقلام میوه و صیفی را تشریح نمود.اسدالله کارگر در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به چرایی بالا بودن قیمت تعدادی از میوه ها همچون میوه های نوبرانه اظهار داشت: قیمت میوه های نوبرانه را تایید نمی نماییم برای اینکه این میوه ها بصورت اندک وارد بازار شده اند و اساسا با ورود انبوه نرخها کاهش پیدا می کند.

وی افزود: افزایش قیمت تعدادی از اقلام میوه و صیفی نیز بدین سبب است که با "سیاه بهار" مواجه هستیم و تا پایان اردیبهشت هم ادامه دارد. یعنی فصلی که استقبال از میوه های فصل قبل کمتر شده و میوه هایی جدید وارد بازار شده اند و این جابه جایی موجب افزایش قیمت می شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی استان تهران در پاسخ به این که چرا خیار ارزان نشد و هم اکنون با قیمت هر کیلو ۳۰ هزار تومان در مغازه ها به فروش می رسد، اظهار داشت: برمبنای کشف قیمت میدان مرکزی میوه و تره بار خیار گلخانه کیلویی ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان است. اعداد مذکور میانگین قیمت خیار در میدان مرکزی است و ممکنست مغازه داران با قیمت های بالاتر نیز خریداری کنند ولی حتما باید فاکتور خرید داشته باشند.

وی در آخر اظهار داشت: مغازه داران اجازه دارند با ۳۵ درصد سود محصولات خودرا به فروش برسانند.

منبع:

1402/01/23
02:37:43
5.0 / 5
362
تگهای خبر: بازار , خرید , فروش , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
فوری خرید