رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد:

سرمایه گذاری 5000 میلیارد ریالی در توسعه صنعت نساجی سمنان

سرمایه گذاری 5000 میلیارد ریالی در توسعه صنعت نساجی سمنان

به گزارش فوری خرید رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از توسعه صنعت نساجی در استان اطلاع داد و اظهار داشت: با اجرای طرح های توسعه شركت نساجی كویر در استان بیشتر از ۵ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته است.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، بهروز اسودی در حاشیه بازدید استاندار سمنان و اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از شركت های نساجی كویر، درین ریس و كویر جین با بیان این خبر اظهار داشت: بیشتر از ۵ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در صنعت نساجی استان صورت گرفته است كه در زمینه تولید پارچه جین، رنگرزی نخ و پارچه و تولید نخ پنبه و پلی استر فعالیت می نمایند.
وی با اشاره كیفیت بالای محصولات و تكنولوژی بروز ماشین آلات خط تولید شركت نساجی كویر اظهار داشت: این شركت با سرمایه گذاری حدود ۵۷۵ میلیارد ریال ظرفیت تولید سالانه ۱۰۵۰۰ تن نخ صد در صد پنبه، نخ پنبه پلی استر، نخ اكریلیك پنبه و نخ پلی استر ویسكوزا را دارد كه توانسته است زمینه اشتغال حدود ۷۰۰ نفر را فراهم آورد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان همینطور از تولید پارچه جین برای نخستین بار در استان اطلاع داد و خاطرنشان كرد: شركت كویر جین با سرمایه گذاری ۱، ۶۰۰ میلیارد ریال، ظرفیت تولید سالانه ۲۱ میلیون متر مربع پارچه جین و پارچه پنبه ویسكوز و ۱۶۵۰ تن رنگرزی نخ پنبه ای و الیاف مصنوعی را دارد كه زمینه اشتغال حدود ۳۸۰ نفر را فراهم نموده است.
اسودی افزود: شركت درین ریس از دیگر طرح های توسعه صنعت نساجی در استان است كه با سرمایه گذاری حدود ۲، ۹۰۰ میلیارد ریال ظرفیت تولید ۷۵۰۰ تن انواع نخ صد درصد پنبه ای شانه شده، نخ پنبه پلی استر و نخ پلی استر ویسكوز را دارد كه با راه اندازی كامل این طرح زمینه اشتغال حدود ۴۰۰ نفر فراهم می شود.
استاندار سمنان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بعد از بازدید از طرح های بزرگ نساجی كویر در نشستی به بررسی مسائل و مشكلات این واحدها پرداختند.1398/02/17
14:19:38
5.0 / 5
5265
تگهای خبر: كیفیت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
فوری خرید