رئیس سازمان برنامه و بودجه:

قطعه یك آزادراه تهران- شمال امسال بهره برداری می شود

قطعه یك آزادراه تهران- شمال امسال بهره برداری می شود

فوری خرید: رئیس سازمان برنامه و بودجه به سبب ترافیك های طولانی و اتلاف وقت در جاده چالوس از مردم پوزش خواست و اظهار داشت: متعهد می شوم كه قطعه یك آزادراه تهران- شمال امسال افتتاح شود.به گزارش فوری خرید به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت بامداد امروز در حاشیه بازدید از قطعه یك آزادراه تهران شمال در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینكه ۶۰۰ میلیارد تومان با همكاری بنیاد مستضعفان برای تكمیل قطعه اول آزادراه تهران شمال در نظر گرفته شده است، گفت: ۶۰ كیلومتر از این آزادراه راه اندازی می شود كه با راه اندازی آن، مسیر تهران تا چالوس به دو ساعت كاهش خواهد یافت.
وی با اشاره به اینكه به سبب ترافیك های طولانی و اتلاف وقت آنها در جاده چالوس عذرخواهی می كنم، اظهار داشت: اگر قطعه اول راه اندازی شود، وقت مردم كمتر تلف می شود همین طور در نظر داریم تا اختتام امسال ۳۰۰ كیلومتر آزادراه دیگر راه اندازی نماییم.
معاون رئیس جمهور با اشاره به اتصال دو استان گیلان و آذربایجان غربی به شبكه ریلی در سال قبل افزود: امسال نیز در نظر داریم قطعه ریلی میانه بستان آباد راه اندازی شود و به دنبال آسایش و امنیت مردم هستیم. بدین جهت تا اختتام امسال قطعه یك آزادراه تهران شمال به بهره برداری می رسد.
وی در پاسخ به این پرسش كه چرا با وجود وعده معاون اول رئیس جمهور در خصوص افتتاح قطعه آزادراه تهران شمال در سال گذشته، این اتفاق رخ نداد؟ اظهار داشت: به آرشیوهایتان بازگشت كنید و ببینید آیا من چنین قولی داده بودم یا نه؟ هر وعده ای كه من دادم مانند اتصال دو استان گیلان و آذربایجان غربی به شبكه ریلی در سال قبل محقق شد. من از وعده های جهانگیری بی خبرم؛ هم اكنون نیز وعده می دهم و متعهد می شوم كه قطعه یك آزادراه تهران شمال امسال افتتاح شود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره قطعات دوم و سوم آزادراه تهران شمال، اشاره كرد: اجازه دهید قطعه یك تكمیل شود، بعد از اتمام قطعه یك، درباره جزئیات قطعات دوم و سوم نیز توضیح داده خواهد شد.
نوبخت درباره آزادراه همت- كرج اظهار داشت: بخش زیادی از این آزادراه تا اختتام امسال به بهره برداری می رسد با این اقدامات، بار سنگین ترافیك خودرو های عبوری كه از مسیر استان البرز و كرج به سایر استان ها تردد می كنند، كاهش خواهد یافت.


منبع:

1398/03/22
15:25:49
5.0 / 5
5260
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فوری خرید