رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت كردستان مطرح كرد؛

توقیف ۹ روزه محموله كارخانه سیگار سقز در ایست بازرسی میاندوآب!

توقیف ۹ روزه محموله كارخانه سیگار سقز در ایست بازرسی میاندوآب!

به گزارش فوری خرید رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت كردستان با اشاره به توقیف ۹ روزه محموله قانونی و دارای مجوز كارخانه سیگار سقز، اینگونه سنگ اندازی ها را نمونه بارز منكرات و خیانت در جامعه عنوان نمود.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، محمد دره وزمی، امروز در همایش آمران به معروف و ناهیان از منكر در حوزه تولید و اشتغال با اشاره به اینكه گاهی ناخواسته به تولید و اقتصاد استان ضربه می زنیم، از توقیف كامیون حامل 1400 كارتن سیگار ساخت كارخانه سیگار سقز در ایست بازرسی نیروی انتظامی میاندوآب كه تمامی مدارك آن قانونی بوده به شدت انتقاد نمود.
دره وزمی خاطرنشان كرد: آیا بحث رونق تولید به تعزیرات و نیروی انتظامی ابلاغ نشده است كه این كامیون را توقیف كرده اند؟ به راستی كه این كار نه وظیفه شناسی بلكه خیانت به مملكت و نمونه بارز منكرات است.
وی از پیگیری این مورد توسط استاندار و تمام ارگان های دیگر استان اطلاع داد و اینكه تابحال نتیجه ای در مورد آزادسازی این محموله كه بیشتر از ۹ روز در توقیف قرار دارد حاصل نشده است.
وی با اشاره به اینكه مسؤلان باید در قبال رفتار و اعمالشان به مردم پاسخگو باشند، اضافه كرد: اگر رسانه های آزاد و آزاداندیش نقد سازنده كنند بطور قطع كاری سازنده در جهت رونق تولید انجام داده اند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان كردستان، برداشتن هر قدمی برای تولید را معروف و خلاف آنرا منكر توصیف كرد و موكول كردن كار ارباب رجوع به روزهای آینده را از بدترین منكرات دانست.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان كردستان با اشاره به اینكه تولیدكنندگان سربازان اقتصادی جامعه هستند تا جامعه را به توسعه پایدار برسانند، بر ضرورت حمایت همه جانبه مردم و مسؤلان از تولیدكنندگان استان كردستان تصریح كرد.
1398/06/19
23:15:55
5.0 / 5
5019
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
فوری خرید