وزیر صنعت اعلام كرد:

سال 99 شاهد كاهش قیمت ها خواهیم بود

سال 99 شاهد كاهش قیمت ها خواهیم بود

به گزارش فوری خرید وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: شاخص بهای تولیدكننده كاهش داشته و حتما با حفظ این روند در سال آینده شاهد كاهش قیمت مصرف كننده انواع اقلام كالایی در كشور خواهیم بود.


به گزارش فوری خرید به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی در بازدید از شركت سیمان آبیك اضافه كرد: خوشبختانه روند تولید در كشور در مقایسه با سه ماه پایانی سال ۹۷، سیر صعودی داشته و حتما تا سال آینده كل اقتصاد ایران مثبت خواهد بود.
وی با اشاره به رشد ۶۰ درصدی صادرات استان البرز در ۶ ماهه اول امسال اضافه كرد: این رقم دو برابر میانگین كشوری است و این نشان دهنده ظرفیت بالای استان البرز در تولید محصولات صادراتی و همین طور عملكرد خوب مسئولان در این بخش است.
رحمانی اشاره كرد: یكی از برنامه های محوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال جاری، افزایش صادرات در سطح كشور است كه خوشبختانه استان البرز در این عرصه عملكرد خوبی دارد.
وی در مورد روند توسعه فناوری در بخش تولید كشور اشاره كرد: این مهم پیرو تاكیدات مقام معظم رهبری در اولویت كاری وزارت صمت است، چونكه نقش كاملا موثری در افزایش تولید و صادرات كشور دارد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت اشاره كرد: تمامی تلاشهای صورت گرفته در امتداد بهبود شرایط اقتصادی مردم است و خوشبختانه طبق آمار ارائه شده از طرف بانك مركزی ایران، شاخص بهای تولیدكننده كاهش داشته و حتما با حفظ این روند در سال آینده شاهد كاهش قیمت مصرف كننده انواع اقلام كالایی در كشور خواهیم بود.
منبع:

1398/07/10
22:50:01
5.0 / 5
5848
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فوری خرید