رئیس سازمان خصوصی سازی خبر داد

واریز سود سهام عدالت بعد از دریافت از شركت ها

واریز سود سهام عدالت بعد از دریافت از شركت ها

به گزارش فوری خرید رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام نمود: سود سهام عدالت از اوایل اسفند به حساب مردم واریز می شود.به گزارش فوری خرید به نقل از پژوهشكده پولی و بانكی، علیرضا صالح درباره میزان سود واریزی به حساب مشمولان اظهار داشت: رقم دقیق آن در وضع كنونی معلوم نیست و باید در ابتدا سود مدنظر از شركت ها دریافت و سپس به حسابِ دارندگان سهم واریز شود.
وی افزود: برای مشخص شدن اینكه چه میزان سود سهام به مردم تعلق می گیرد باید تا ماه بهمن صبر كرد، اما بطور حتم تا ماه اسفند سود در نظر گرفته شده واریز می شود.
رئیس سازمان خصوصی سازی افزود: سودهایی كه از جانب شركت ها در اختیار ما قرار می گیرد برای مردم است؛ ازاین رو هر میزان سود به حساب سازمان واریز شود تا رقم آخر به مردم پرداخت خواهیم كرد.
صالح در پاسخ پرسشی در خصوص اینكه در ابتدا قرار بود سود سهام عدالت در ماه آذر به حساب مشمولان پرداخت گردد در حالیكه زمان تعیین شده عقب افتاده است، اظهار داشت: شركت ها هشت ماه فرصت دارند تا سود را در اختیار ما قرار دهند و با عنایت به اینكه مجامع آنها در تیرماه برگزار گردید تا آخر بهمن فرصت دارند كه سود را به حساب سازمان واریز نمایند.
وی با اشاره به اینكه سهام عدالت تا آبان سال ۹۹ آزادسازی می شود و در اختیار مردم قرار می گیرد اضافه كرد: یكی از اهداف اصل ۴۴ قانون اساسی، تشویق مردم برای سرمایه گذاری در بورس است كه امیدواریم این امر هرچه سریعتر با آزادسازی سهام عدالت، محقق شود.


منبع:

1398/10/08
10:51:46
5.0 / 5
5197
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فوری خرید