فرماندار خبر داد:

فعالیت ۱۹ پروژه جهش تولید در خرم آباد

فعالیت ۱۹ پروژه جهش تولید در خرم آباد

فوری خرید: لرستان فرماندار مرکز لرستان از فعالیت 19 پروژه جهش تولید در خرم آباد با میانگین پیشرفت فیزیکی 80 تا 85 درصد آگاهی داد.


جعفر طولابی در جلسه شورای اداری خرم آباد، اظهار نمود: دولت باوجود همه محدودیت ها و تحریم های ناجوانمردانه، خدمات ارزشمندی در حوزه های مختلف داشته است.
وی افزود: توطئه های دشمنان مثل همیشه با شکست مواجه گردید و خودشان امروز اعتراف می کنند که نمی توان با مردم ایران مقابله کنند و بازهم ثابت کردند که پشتیبان نظام و رهبر انقلاب هستند.
طولابی در ادامه اظهار داشت: ۱۳۳ پروژه فعال عمرانی در شهرستان داریم با اعتبار بیش از ۱۱۴ میلیارد تومان و ۱۹ پروژه مهم جهش تولید که تا کنون ۲۲۴۴ میلیارد تومان برای آنها هزینه شده است.
فرماندار خرم آباد افزود: همچون این پروژه ها می توان به آزادراه ها اشاره نمود که به تنهایی برای قطعه اول آزادراه خرم آباد-اراک حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومان هزینه شده و اوایل سال آینده به بهره برداری می رسد.
وی ادامه داد: میانگین پیشرفت فیزیکی این پروژه ها ۸۰ تا ۸۵ درصد است که بعضاً تا اختتام امسال و در چند ماه اول سال آینده به بهره برداری خواهند رسید.
طولابی در ادامه اظهار داشت: برای حدود ۲۱ پروژه کلیدی دیگر ۸۵۹ میلیارد تومان هزینه شده که میانگین پیشرفت این پروژه ها ۶۰ درصد است.
فرماندار مرکز لرستان اظهار داشت: همین طور حدود ۵۱ پروژه عمرانی در حوزه سیل با اعتبار ۲۲۰ میلیارد تومان اجرا شده است.
ایشان سپس اظهار داشت: حدود ۱۹۵ میلیارد تسهیلات اشتغالزایی در حوزه های مختلف پرداخت شده که ۴۳۰۰ نفر اشتغال زایی داشته است.
طولابی اظهار نمود: در مابقی حوزه ها هم اقدامات خوب اجرا شده که همه این ها از برکات نظام است و امیدوارم همه ما بتوانیم آنچه که در توان داریم برای خدمت به مردم کوشا باشیم.
فرماندار خرم آباد به انتخابات ۱۴۰۰ اشاره نمود و اضافه کرد: دو انتخابات سال آینده(ریاست جمهور و شوراهای اسلامی شهر و روستا) خیلی مهم بوده و بستر کار در شهرستان فراهم شده و مشکل خاصی وجود ندارد.
منبع:

1399/12/17
23:42:42
0.0 / 5
1393
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
فوری خرید